Možnosti platby

V závislosti na hodnotě objednávky, zvoleném způsobu doručení a vlastních preferencích si můžete vybrat jeden z následujících způsobů platby:

  • Převod - platba by měla být provedena na uvedené číslo bankovního účtu, který vám zašleme e-mailem s potvrzením přijetí objednávky. Převod můžete provést online, na poště nebo v bance. Po připsání platby na náš účet zahájíme objednávku.
  • Dobírka - platíte dobírkou (kurýrem, pošťákem nebo Českou poštou - v závislosti na způsobu doručení). Tento způsob platby je spojen s vyšším poplatkem za zpracování objednávek, což není případ jiných poplatků.
  • Elektronická platba - nejpohodlnější a nejbezpečnější způsob platby prostřednictvím internetu. V našem obchodě používáme platební systém GoPay a Twisto, do kterého budete přesměrováni k provedení platby. Celý proces se provádí rychle a bezpečně v kombinaci s SSL - vyberete svou banku a provedete platbu.
GoPay-logo Twisto-logo

 

 

Platba platební kartou:
 karty pasek


Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky, kontaktujte nás.

Jsme vám k dispozici!

Váš tým ZOYA Fashion - Elegantní tylové společenské dívčí šaty pro děti, pro družičky, pro večírky, plesy, svatby, přijímání, křest, dívčí šaty do tanečních.