Bílé Botičky pro Miminka s Výšivkou Srdíček

Odesláno v rámci: 1 pracovní den
Dodávka: Cena nezahrnuje případné náklady na platbu zkontrolujte způsoby doručení
Cena: 320,00 Kč 320.00
ilość ks

vybrat variantu

přidat na seznam přání
* - Pole je povinné

Popis

Máme potěšení představit Vám naše výjimečné botičky pro miminka - malé mistrovské díla stylu, které udělají, že se Vaše maličké budou prezentovat krásně a elegantně. Tyto roztomilé botičky v bílé barvě, zdobené výšivkou srdíček, jsou kvintesencí jemnosti a kouzla pro Vaše nejmenší poklady.

Naším hlavním cílem je poskytnout Vašim maluškům maximální komfort a bezpečnost. Proto jsou naše botičky pro miminka vyrobeny z materiálů nejvyšší kvality, aby chránily jemnou kůži a nožky Vašich maličkých.

Výšivka srdíček je naší vizitkou. Přidává botičkám jedinečné kouzlo a Vašim maličkým individualizovaný styl, který jistě přitáhne pozornost.

Klademe důraz na funkčnost a pečlivé zpracování. Botičky pro miminka byly pečlivě navrženy, aby podporovaly správný vývoj nohou, pomáhaly prvním krokům Vašich maličkých a poskytovaly pocit stability.

Dejte Vašim maličkým pocit výjimečnosti již od prvních chvil - srdečně Vás zveme k objevení magie našich botiček pro miminka. Krása a elegancie, spojené s péčí o pohodlí a kvalitu, vytvářejí ideální volbu pro Vaše maličké. Již nyní dostupné v našem obchodě!

Věk Délka vložky
0-6 měsíců 11 cm
6-12 měsíců 12 cm
12-18 měsíců 13 cm

Náklady na dopravu Cena nezahrnuje případné náklady na platbu

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

Submit
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium