O nás

V dětském úsměvu se skrývá magie, protože dokáže rozesmát celý svět.

dívčí společenské šaty, dívčí šaty na svatbu, šaty pro družičky dívčí, dívčí slavnostní šaty, saty pro miminka, luxusní dívčí šaty, dívčí šaty s dlouhým rukávem, dívčí vánoční šaty

Šaty ZOYA jsou roztomilý mix oblíbených stylů, od klasických a pohádkových až po odvážné a okouzlující!


Spokojenost našich zákazníků, zejména těch nejmladších, je pro nás nejdůležitější, proto vynakládáme veškeré úsilí, abychom zajistili rychlé provedení objednávek a to, aby nabízené zboží bylo výjimečné a v nejvyšší kvalitě. Díky odhodlání našich profesionálů, kteří jsou ochotni poskytnout radu, se nakupování v našem internetovém obchodě stává čistým potěšením.

 

Historie ZOYA

Na začátku jsme šili naše oblečení mimo naše země a celou distribuci jsme prováděli sami. Navzdory počátečním obtížím a omezením si firma ZOYA rychle získala uznání mezi rodiči, kteří hledali originální a vysoce kvalitní oblečení pro své děti za přiměřenou cenu.

Postupem času se firma ZOYA rozrostla a začali jsme postupně otevírat naše obchody v Polsku zaměstnávající další pracovníky, kteří pomáhali s výrobou a prodejem oblečení pro děti. S rozvojem firmy se začaly objevovat nové výzvy, které trh před námi postavil.

Jedním z takových výzev byla hospodářská krize, která zasáhla celý oděvní průmysl. Firmy začaly zavírat své obchody a zákazníci odcházeli od nákupů luxusního oblečení pro své děti. ZOYA také pociťovala důsledky krize, ale místo toho, abychom rezignovali, my jako rodiče našeho třetího dítěte jsme se rozhodli, že se musíme ještě více angažovat.

Začali jsme hledat inovativní řešení a zavést prodej online. Přenést naše aktivity na internet nebylo snadné - mnoho nespavých nocí nebo nedostatku volného dne v roce. Všechno jsme to dělali, abychom udrželi naši značku a umožnili další rozvoj.

Navzdory krizi se firma ZOYA vždy držela svého původního cíle - dávat radost malým dětem prostřednictvím formálního oblečení. Naše produkty byly vždy vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a designéři se snažili pečovat o každý detail, aby byly oblečení nejen elegantní, ale také pohodlné k nošení.

Po letech práce a obětí se firma ZOYA stala jednou z nejlepších značek formálního oblečení pro děti v Polsku. Naše produkty si stále užívají neustávající popularitu a zakladatelé s hrdostí sledují své dílo.

Tato krátká historie naší firmy je příběhem o vášni, obětování a víře v naše sny. Je to také příběh o překonávání obtíží a neustálém usilování o dokonalost. Díky své odhodlanosti a nezlomné vůli se firma ZOYA stala jednou z nejlepších značek elegantního oblečení pro děti v Evropě, která dělá radost malým dětem a s hrdostí je kupována jejich rodiči.

 

Neustále rozšiřujeme skupinu našich klientů a jsme také v dalších zemích:

ZOYA Maďarsko: www.zoyafashion.hu

ZOYA Nizozemí: www.zoyakinderen.nl

ZOYA Německo: www.zoyafashion.de

ZOYA Polsko: www.zoyafashion.pl

ZOYA Portugalsko: www.zoyafashion.pt

ZOYA Rakousko: www.zoyafashion.at

ZOYA Slovensko: www.zoyafashion.sk

ZOYA Velká Británie: www.zoyadresses.co.uk

ZOYA Itálie: www.zoyafashion.it

ZOYA Finsko: www.zoyafashion.fi

ZOYA Francie: www.zoyafashion.fr

ZOYA Španělsko: www.zoyafashion.es

ZOYA Belgie: www.zoyafashion.be

ZOYA Danemarca: www.zoyafashion.dk

ZOYA Rumunsko: www.zoyafashion.ro

ZOYA Bulharsko: www.zoyafashion.bg

ZOYA Litva: www.zoyafashion.lt

ZOYA Lotyšsko: www.zoyafashion.lv

ZOYA Estonsko: www.zoyafashion.ee

ZOYA Chorvatsko: www.zoyafashion.hr

ZOYA Irskowww.zoyafashion.ie

ZOYA Slovinsko: www.zoyafashion.si

ZOYA Švédsko: www.zoyafashion.se

ZOYA Řecko: www.zoyapaidi.gr

 

Pokud máte jakékoli dotazy nebo připomínky, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře na adrese info@zoyafashion.cz.


Jsme vám k dispozici!

Váš tým ZOYA Fashion - dívčí šaty, dětské šaty, dívčí šaty pro družičky, dívčí společenské šaty, krásné dívčí šaty, vánoční šaty dívčí, dívčí plesové šaty, dívčí šaty slavnostní, dívčí sváteční šaty, dívčí vánoční šaty, dívčí bílé šaty, dívčí šaty s dlouhým rukávem, luxusní dívčí šaty, holčičí šaty, dívčí šaty na svatbu.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium