Šaty pro dívku v zimě? Jak oblékat dítě pro zvláštní příležitosti při nepříznivých teplotách? 0
Šaty pro dívku v zimě? Jak oblékat dítě pro zvláštní příležitosti při nepříznivých teplotách?

Zdá se, že zima není příliš příznivým obdobím pro tvorbu dívčích šatů. Mrazivé teploty, sníh, led a drsný vítr jsou podmínky, které k sáhnutí po těchto typech kreací příliš nepovzbuzují. A přitom je tolik krásných příležitostí - Vánoce, Silvestr nebo karneval! Je možné v tomto případě najít kompromis?

Přečtěte si více »
Šaty pro dívky, které na Silvestra dodají šmrnc 0
Šaty pro dívky, které na Silvestra dodají šmrnc

Blíží se největší oslava roku - Silvestr! Ideální večírek na rozloučení se starým rokem a přivítání toho nového. Čeká vás tanec, veselí, nealkoholické šampaňské a spousta zábavy. Pro nejednu malou holčičku je silvestrovský večírek také velkou výzvou, aby vydržela až do půlnoci na krásný ohňostroj.

Přečtěte si více »
Módní trendy pro podzim-zimu 2023/2024 - jaké šaty pro dívky budou v tomto období módní? 0
Módní trendy pro podzim-zimu 2023/2024 - jaké šaty pro dívky budou v tomto období módní?

Móda se mění jako kaleidoskop - navzdory opakujícím se trendům se čas od času některé vzory dostanou na vrchol popularity. Nejinak je tomu u dětské módy, která také oplývá mnoha zajímavými střihy. Není divu - dívky často chtějí napodobovat své matky a o měnící se trendy se zajímají již od útlého věku.

Přečtěte si více »
Jak zvládnout dětský účes? Vyberte si gumičky do vlasů a sponky pro dívky! 0
Jak zvládnout dětský účes? Vyberte si gumičky do vlasů a sponky pro dívky!

Mnoho dívek se pyšní dlouhými, krásnými vlasy, ale z dlouhodobého hlediska pro ně může být tento účes problematický. Prameny vlasů se například mohou nečekaně utopit v misce s polévkou nebo se zachytit uprostřed tance a hry. Je tedy možné zůstat v pohodlí, aniž by se děti musely stříhat? Naštěstí ano!

Přečtěte si více »
Lehké a vzdušné - tylové šaty pro dívku 0
Lehké a vzdušné - tylové šaty pro dívku

Dříve se tento materiál používal hlavně pro svatební a scénické kreace, nyní však získává širší uplatnění. Je ceněn pro svou lehkost, vzdušnost a jemný vzhled. Tvorbě dodává charakter a styl. Co je to? Je to tyl, který se stále častěji používá k výrobě krásných a elegantních šatů pro dívky.

Přečtěte si více »
Turbany pro dívky - trefa do černého v dětské módě? 0
Turbany pro dívky - trefa do černého v dětské módě?

Jak chránit hlavu dítěte před různými atmosférickými vlivy (například nízkými teplotami nebo sluncem) v souladu s aktuálními dětskými módními trendy? Můžete samozřejmě zvolit klasiku a vybrat pro svou dceru obyčejné, nudné klobouky nebo... se trochu odvázat a obohatit styling o efektní a barevné dětské turbany!

Přečtěte si více »
Které šaty pro dívky můžete použít na Halloween? 0
Které šaty pro dívky můžete použít na Halloween?

31. říjen je dnem, kdy se všechna strašidla probouzejí. Halloween se rychle blíží! Stále častěji jsou k vidění dekorace v podobě všudypřítomných duchů, dýňových luceren nebo řetězů z papírových netopýrů. Ačkoli je tento svátek nejoblíbenější ve Spojených státech, stále častěji se slaví i v Evropě.

Přečtěte si více »
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium