Minimalistický Styl a Neutrální Barvy: Nový Trend v Dětském Oblečení 0
Minimalistický Styl a Neutrální Barvy: Nový Trend v Dětském Oblečení

Máte dost růžové a modré? Sázejte na neutrální barvy v dětském oblečení. Růžové šaty pro dívku, modré kombinézy pro chlapce... Přestože se malé děti příliš neliší, společnost od samého začátku života vyžaduje zřetelné určení pohlaví ve jejich šatníku. Nicméně čím dál více rodičů se těmto požadavkům vzpírá a volí oblečení v neutrálních barvách.

Přečtěte si více »
První Botičky Pro Miminko: Kdy a Jak Vybrat Nechodky 0
První Botičky Pro Miminko: Kdy a Jak Vybrat Nechodky

Ty malé a roztomilé dětské botičky jsou často vybírány budoucími maminkami jako rekvizita k oznámení radostné novinky blízkým. Boty nechodky slouží však nejen jako symbol očekávání potomka, ale především k ochraně jeho jemných nožiček před chladem. Ale jsou opravdu potřebné? Co byste měli vědět před nákupem prvního páru botiček pro děti?

Přečtěte si více »
Od Tradice k Současnosti - Evoluce Slavnostních Šatů v Kultuře a Módě 0
Od Tradice k Současnosti - Evoluce Slavnostních Šatů v Kultuře a Módě

Jste někdy přemýšleli, odkud pochází tradice nošení bílých slavnostních šatů? Je to více než jen oblečení, je to symbol čistoty, nevinnosti a radosti, který po staletí doprovází jeden z nejdůležitějších sakramentů v životě dítěte. Slavnostní šaty nejsou jen odrazem hlubokých náboženských hodnot, ale také fascinujícím kulturním prvkem, který se vyvíjel v průběhu let, odrážející se měnící se módní kanony, společenská očekávání a duchovní hledání.

Přečtěte si více »
Průvodce nákupem ideálních bílých šatů pro dívky pro každou slavnost 0
Průvodce nákupem ideálních bílých šatů pro dívky pro každou slavnost

Bílé šaty, které jsou esencí čistoty a elegance, nejsou jen tradiční volbou, ale také symbolem výjimečných okamžiků v životě vašeho dítěte. Chápeme, jak důležité je, aby se vaše dcera v těchto chvílích cítila výjimečně, a proto v tomto článku sdílíme naše bohaté zkušenosti a odborné znalosti. Naším cílem není jen představit vám nádherné návrhy šatů z nabídky Zoya Fashion, ale také zajistit, že vybraný model bude synonymem pohodlí a radosti pro vaši malou princeznu.

Přečtěte si více »
Na co si pamatovat při koupi bot pro dítě? 0
Na co si pamatovat při koupi bot pro dítě?

Botičky pro dítě jsou jedním z nejdůležitějších prvků oblečení, na který by každý rodič měl dbát. A nejde jen o jejich vzhled a sladění s dětským šatníkem! Dobře vybrané boty mají obrovský vliv na vývoj a zdraví nohou batolete. Co tedy stojí za to vědět před nákupem obuvi pro dítě? Čtěte dál!

Přečtěte si více »
Šaty pro dívku v zimě? Jak oblékat dítě pro zvláštní příležitosti při nepříznivých teplotách? 0
Šaty pro dívku v zimě? Jak oblékat dítě pro zvláštní příležitosti při nepříznivých teplotách?

Zdá se, že zima není příliš příznivým obdobím pro tvorbu dívčích šatů. Mrazivé teploty, sníh, led a drsný vítr jsou podmínky, které k sáhnutí po těchto typech kreací příliš nepovzbuzují. A přitom je tolik krásných příležitostí - Vánoce, Silvestr nebo karneval! Je možné v tomto případě najít kompromis?

Přečtěte si více »
Šaty pro dívky, které na Silvestra dodají šmrnc 0
Šaty pro dívky, které na Silvestra dodají šmrnc

Blíží se největší oslava roku - Silvestr! Ideální večírek na rozloučení se starým rokem a přivítání toho nového. Čeká vás tanec, veselí, nealkoholické šampaňské a spousta zábavy. Pro nejednu malou holčičku je silvestrovský večírek také velkou výzvou, aby vydržela až do půlnoci na krásný ohňostroj.

Přečtěte si více »
Módní trendy pro podzim-zimu 2023/2024 - jaké šaty pro dívky budou v tomto období módní? 0
Módní trendy pro podzim-zimu 2023/2024 - jaké šaty pro dívky budou v tomto období módní?

Móda se mění jako kaleidoskop - navzdory opakujícím se trendům se čas od času některé vzory dostanou na vrchol popularity. Nejinak je tomu u dětské módy, která také oplývá mnoha zajímavými střihy. Není divu - dívky často chtějí napodobovat své matky a o měnící se trendy se zajímají již od útlého věku.

Přečtěte si více »
Jak zvládnout dětský účes? Vyberte si gumičky do vlasů a sponky pro dívky! 0
Jak zvládnout dětský účes? Vyberte si gumičky do vlasů a sponky pro dívky!

Mnoho dívek se pyšní dlouhými, krásnými vlasy, ale z dlouhodobého hlediska pro ně může být tento účes problematický. Prameny vlasů se například mohou nečekaně utopit v misce s polévkou nebo se zachytit uprostřed tance a hry. Je tedy možné zůstat v pohodlí, aniž by se děti musely stříhat? Naštěstí ano!

Přečtěte si více »
Lehké a vzdušné - tylové šaty pro dívku 0
Lehké a vzdušné - tylové šaty pro dívku

Dříve se tento materiál používal hlavně pro svatební a scénické kreace, nyní však získává širší uplatnění. Je ceněn pro svou lehkost, vzdušnost a jemný vzhled. Tvorbě dodává charakter a styl. Co je to? Je to tyl, který se stále častěji používá k výrobě krásných a elegantních šatů pro dívky.

Přečtěte si více »
Turbany pro dívky - trefa do černého v dětské módě? 0
Turbany pro dívky - trefa do černého v dětské módě?

Jak chránit hlavu dítěte před různými atmosférickými vlivy (například nízkými teplotami nebo sluncem) v souladu s aktuálními dětskými módními trendy? Můžete samozřejmě zvolit klasiku a vybrat pro svou dceru obyčejné, nudné klobouky nebo... se trochu odvázat a obohatit styling o efektní a barevné dětské turbany!

Přečtěte si více »
Které šaty pro dívky můžete použít na Halloween? 0
Které šaty pro dívky můžete použít na Halloween?

31. říjen je dnem, kdy se všechna strašidla probouzejí. Halloween se rychle blíží! Stále častěji jsou k vidění dekorace v podobě všudypřítomných duchů, dýňových luceren nebo řetězů z papírových netopýrů. Ačkoli je tento svátek nejoblíbenější ve Spojených státech, stále častěji se slaví i v Evropě.

Přečtěte si více »
Jak obléknout holčičku v glamour stylu? Podívejte se na naše návrhy 0
Jak obléknout holčičku v glamour stylu? Podívejte se na naše návrhy

Bohatá klasika – tak se dá ve zkratce popsat glamour styl. Elegance, která nenápadně přitahuje pozornost jemným zábleskem flitrů nebo šperků. Kvintesence ženskosti a šik, o které sní mnoho malých dívek, když „až vyrostou“. Nyní je můžete uskutečnit vytvořením krásných glamour stylů s použitím dívčích šatů.

Přečtěte si více »
Jaké dívčí stylingové doplňky zvolit? 0
celenka pro miminko, dětské sponky do vlasů, dětské čelenky, sponky do vlasů pro děti, čelenka s mašlí, vánoční čelenky, celenky pro deti, čelenky pro holčičky, čelenka na vlasy, čelenky pro miminka a maminky

Chcete, aby vaše dcera vypadala co nejkrásněji v dívčích šatech dle vašeho výběru? Vyberte si k tomu módní doplňky! K úplné změně outfitu vám stačí jeden náramek nebo zajímavé ponožky s bambulkami. Vyzkoušejte, hrajte si s módou a uvidíte, které doplňky budou nejlépe vyhovovat postavě vašeho dítěte.

Přečtěte si více »
Jak vybrat velikost dětského oblečení? 0
Jak vybrat velikost dětského oblečení?

Pravděpodobně jste už nejednou koupili na internetu oblečení pro dítě - například slavnostní dívčí šaty velikosti 134 - a ukázalo se, že má příliš krátké rukávy nebo je příliš úzké v pase. Obzvláště náročné je nakupování, když si oblečení miminka nemůžete hned vyzkoušet, jen musíte věřit výrobci.

Přečtěte si více »
Už je to rok! Jak vybrat šaty pro malou holčičku pro tak významnou příležitost? 0
dívčí společenské šaty, luxusní dívčí šaty, dívčí šaty na svatbu, šaty pro družičky dívčí, dívčí šaty, dívčí oblečení, dívčí letní šaty, dívčí slavnostní šaty

Díváte se na svou malou dceru a říkáte si, kdy ten čas uplynul? Právě jste drželi v rukou malé miminko a vaše dítě teď intenzivně zkoumá svět a snaží se udělat své první krůčky. Toto je speciální čas pro jednu z nich - první narozeniny vašeho dítěte! Oslavte, aby se na vás co nejlépe vzpomínalo.

Přečtěte si více »
Jak zorganizovat oslavu prvního svatého přijímání? 0
dívčí společenské šaty, luxusní dívčí šaty, dívčí šaty na svatbu, šaty pro družičky dívčí, dívčí šaty, dívčí oblečení, dívčí letní šaty, dívčí slavnostní šaty

První svaté přijímání je důležitou událostí v životě dítěte. Kromě celého posvátného aspektu je to většinou první taková velká párty v jeho životě, při které se veškerá pozornost soustředí na malé dítě. Uspořádat rodinnou oslavu, vybrat dívčí šaty ke svatému přijímání je opravdová výzva. Je dobré se na tento den dobře připravit, abyste měli krásné vzpomínky.

Přečtěte si více »
Role Malé družičky na svatbě 0
dívčí společenské šaty, luxusní dívčí šaty, dívčí šaty na svatbu, šaty pro družičky dívčí, dívčí šaty, dívčí oblečení, dívčí letní šaty, dívčí slavnostní šaty

Malé holčičky sní o tom, že se stanou družičkou na svatbě. Cítí se pak doceněni a důležití. Pokud je ve vaší rodině nebo mezi přáteli malá holčička ve věku od 3 do 9 let, můžete ji požádat, aby na vaší svatbě vystupovala jako Malá družička.

Přečtěte si více »
Jak zapojit děti na svatbu? 0
dívčí společenské šaty, luxusní dívčí šaty, dívčí šaty na svatbu, šaty pro družičky dívčí, dívčí šaty, dívčí oblečení, dívčí letní šaty, dívčí slavnostní šaty

Děti obvykle v dospělých vyvolávají vřelé pocity a vykouzlí úsměv na tváři. Zejména při obřadech, jako jsou svatby, je pohled na ně dojemný. Navíc takové okamžiky nejčastěji zůstávají ve vzpomínkách hostů. Pokud máte v rodině děti, měli byste je zapojit do pomoci během tohoto důležitého dne.

Přečtěte si více »
Jak obléknout malou holčičku na svatbu? Módní bude v sezóně 2022 0
dívčí společenské šaty, luxusní dívčí šaty, dívčí šaty na svatbu, šaty pro družičky dívčí, dívčí šaty, dívčí oblečení, dívčí letní šaty, dívčí slavnostní šaty

Při výběru šatů pro holčičku na svatební hostinu je snadné to přehánět. Kvůli chybějícímu jednotnému dress code pro děti často oblékáme naše děti do tónů řasení, nebo naopak - zaměřujeme se na stereotypní, sladký styl. Mezitím nám dětská móda umožňuje mít více svobody, hrát si se styly a barvami. Šaty pro holčičku mohou být stylové a zároveň přizpůsobené věku dítěte.

Přečtěte si více »
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium