Možnosti platby

V závislosti na hodnotě objednávky, zvoleném způsobu doručení a vlastních preferencích si můžete vybrat jeden z následujících způsobů platby:

  • Převod - platba by měla být provedena na uvedené číslo bankovního účtu, který vám zašleme e-mailem s potvrzením přijetí objednávky. Převod můžete provést online, na poště nebo v bance. Po připsání platby na náš účet zahájíme objednávku.
  • Dobírka - platíte dobírkou (kurýrem, pošťákem nebo Českou poštou - v závislosti na způsobu doručení). Tento způsob platby je spojen s vyšším poplatkem za zpracování objednávek, což není případ jiných poplatků.
  • Elektronická platba - nejpohodlnější a nejbezpečnější způsob platby prostřednictvím internetu. V našem obchodě používáme platební systém GoPay a Twisto, do kterého budete přesměrováni k provedení platby. Celý proces se provádí rychle a bezpečně v kombinaci s SSL - vyberete svou banku a provedete platbu.

 

Platba platební kartou:

 

Pokud máte jakékoli dotazy nebo připomínky, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře na adrese info@zoyafashion.cz.


Jsme vám k dispozici!

Váš tým ZOYA Fashion - dívčí šaty, dětské šaty, dívčí šaty pro družičky, dívčí společenské šaty, krásné dívčí šaty, vánoční šaty dívčí, dívčí plesové šaty, dívčí šaty slavnostní, dívčí sváteční šaty, dívčí vánoční šaty, dívčí bílé šaty, dívčí šaty s dlouhým rukávem, luxusní dívčí šaty, holčičí šaty, dívčí šaty na svatbu.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium