Elegantní Slavnostní Rukavičky pro Děti

elegantní rukavičky, slavnostní rukavičky pro děti, rukavičky pro speciální příležitosti, dětské rukavičky, bílé rukavičky, odolné dětské rukavičky, rukavičky s jemným vzorem, univerzální velikost rukaviček
  • nové
Odesláno v rámci: 1 pracovní den
Dodávka: Cena nezahrnuje případné náklady na platbu zkontrolujte způsoby doručení
Cena: 230,00 Kč 230.00
ilość ks

vybrat variantu

přidat na seznam přání
* - Pole je povinné

Popis

Elegantní a klasické, tyto bílé rukavičky jsou esencí jemného stylu, který dokonale ladí s výjimečným charakterem slavnostních událostí. Každý pár byl pečlivě vyroben, aby zajistil pohodlné nošení a odolnost nezbytnou pro přežití důležitých momentů v životě dítěte.

Rukavičky jsou vyrobeny z jemné, ale pevné tkaniny, která zajišťuje pohodlí nošení a svobodu pohybu. Měkký materiál dokonale přiléhá k rukám, zatímco si udržuje svůj tvar a strukturu po celý den. Precizně přidané švy a elegantní dokončení zdůrazňují pečlivost výroby a přidávají špetku šarmu.

Pojďme si všimnout detailů: jemné, ale výrazné švy na dlaních tvoří jemný vzor, který přidává eleganci bez odvádění pozornosti od hlavního oblečení. Elastický materiál na okrajích rukaviček zaručuje, že zůstanou na místě, a přitom nebudou tlačit na jemnou kůži dítěte.

Tyto rukavičky nejsou jen doplňkem k slavnostnímu oblečení, ale také symbolem čistoty a nevinnosti, který dokonale koresponduje s podstatou tohoto sakramentálního události. Praktičnost spojená s estetikou dělá z nich ideální volbu pro každé dítě připravující se na slavnostní událost.

Dostupné v univerzální velikosti, která pasuje na většinu dětských rukou, tyto rukavičky jsou snadné na údržbu a mohou být prány ručně při nízké teplotě, což je obzvláště důležité při častém používání.

Vybráním těchto rukaviček si vybíráte produkt, který byl navržen s ohledem na pohodlí a estetiku, aby doplnil jakýkoliv slavnostní oblek a učinil tento den ještě výjimečnějším.

Dostupné ve dvou velikostech:

8-9 let

10-13 let

Náklady na dopravu Cena nezahrnuje případné náklady na platbu

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

Submit
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium