Elegantní Slavnostní Rukavičky se Síťovinou

elegantní rukavičky, slavnostní rukavičky, rukavičky se síťovinou, bílé rukavičky, rukavičky pro dívky, slavnostní oblečení doplňky, perlové aplikace, saténové mašle, univerzální velikost rukaviček, pamiátka slavnostní události
  • nové
Odesláno v rámci: 1 pracovní den
Dodávka: Cena nezahrnuje případné náklady na platbu zkontrolujte způsoby doručení
Cena: 230,00 Kč 230.00
ilość ks

vybrat variantu

přidat na seznam přání
* - Pole je povinné

Popis

Představujeme vám unikátní slavnostní rukavičky, které spojují nevinnost a eleganci, ideální pro doplnění oděvu dívky připravující se na její slavnostní událost. Tyto rukavičky jsou symbolem rafinovanosti a třídy, vyrobeny s nejvyšší pečlivostí, aby zdůraznily jedinečnost tohoto sakramentálního dne.

Vyrobené z jemné síťoviny, tyto bílé rukavičky se vyznačují subtilním vzorem, který zajišťuje nejen krásný vzhled, ale také prodyšnost a pohodlí při nošení. Síťovina je měkká a pružná, což umožňuje volný pohyb dětských rukou, zatímco pevné zakončení zaručuje odolnost a odpor proti roztrhání.

Každý pár je zdoben vkusnými detaily v podobě saténové mašle a jemné perlové aplikace, což přidává kouzlo a zdůrazňuje výjimečnost příležitosti. Okouzlující doplňky jsou vyvážené a diskrétní, aby neodváděly pozornost od celkového oděvu, ale jemně jej zdůrazňovaly.

Rukavičky byly navrženy tak, aby odpovídaly většině slavnostních šatů, jak těm klasického střihu, tak i modernějším. Jejich univerzální velikost a pružná struktura materiálu zajišťují, že se dokonale přizpůsobí dětské ruce, garantující pohodlí po celou dobu slavnosti.

Tyto rukavičky nejsou jen praktické, ale také představují krásnou památku na tento svatý den. Mohou být uchovávány jako symbol nevinnosti a čistoty, který doprovázel dítě během jednoho z nejdůležitějších okamžiků v jeho životě.

Součástí každé sady jsou slavnostní rukavičky se síťovinou, které budou dodány v balení zajišťujícím jejich bezpečnost a dokonalý stav při převzetí. Zaručujeme, že budou nádherným doplňkem k slavnostnímu oděvu, na který bude dlouho vzpomínáno.

Náklady na dopravu Cena nezahrnuje případné náklady na platbu

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

Submit
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium