Lakované Bílé Botičky pro Miminka s Mašličkou

Odesláno v rámci: 1 pracovní den
Dodávka: Cena nezahrnuje případné náklady na platbu zkontrolujte způsoby doručení
Cena: 320,00 Kč 320.00
ilość ks

vybrat variantu

přidat na seznam přání
* - Pole je povinné

Popis

Máme čest představit Vám naše jedinečné botičky pro miminka - Lakované Bílé Botičky pro Miminka s Mašličkou, pravá harmonie mezi krásným designem a nepřekonatelnou elegancí, které rozkvetou na nožkách Vašich maličkých. Tyto okouzlující botičky v bílé barvě, jemně lakované a zdobené mašličkou, jsou esencí stylu a pohodlí pro nejmenší uživatele.

Naším hlavním cílem je poskytnout Vašim maluškům maximální komfort a bezpečnost. Proto jsou naše botičky pro miminka vyrobeny z materiálů nejvyšší kvality, aby chránily jemnou kůži a nožky Vašich dětí. Unikátní design s mašličkou přidává kouzlo a dělá tyto botičky výjimečnými, ideálním doplňkem ke každému outfitu.

Krása a elegance jdou ruku v ruce s funkcionalitou. Naše botičky pro miminka byly pečlivě navrženy, aby poskytovaly správnou podporu pro přirozený vývoj nohou, podporovaly první kroky Vašeho dítěte a stimulovaly jeho malé nožky k správnému růstu.

Jako zkušení designéři a výrobci víme, jak důležité je spojení stylu s odolností. Proto jsou naše botičky pečlivě lakované, aby si zachovaly svůj jedinečný vzhled po dlouhou dobu, doprovázejíce Vaše malušky v každém speciálním okamžiku.

Srdečně Vás zveme k objevení magie našich botiček pro miminka - ideálního spojení krásy, elegance a funkčnosti. Vytvořte nezapomenutelné vzpomínky s našimi botičkami, které zdůrazní jedinečnost Vašich nejcennějších pokladů. Již nyní dostupné v našem obchodě!

Věk Délka vložky
0-6 měsíců 11 cm
6-12 měsíců 12 cm
12-18 měsíců 13 cm

Náklady na dopravu Cena nezahrnuje případné náklady na platbu

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

Submit
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium