Lakované Růžové Botičky pro Miminka s Mašličkou

Odesláno v rámci: 1 pracovní den
Dodávka: Cena nezahrnuje případné náklady na platbu zkontrolujte způsoby doručení
Cena: 320,00 Kč 320.00
ilość ks

vybrat variantu

přidat na seznam přání
* - Pole je povinné

Popis

Máme čest představit Vám naše jedinečné botičky pro miminka - Lakované Růžové Botičky pro Miminka s Mašličkou, pravá umělecká díla, která okouzlí Vaše maličké svou krásou a elegancí. Tyto nádherné botičky v odstínu růžové, jemně lakované a zdobené roztomilou mašličkou, jsou esencí stylu a pohodlí pro Vaše nejmenší.

Naším hlavním cílem je poskytnout Vašim maluškům maximální komfort a bezpečnost. Vyrobeny z materiálů nejvyšší kvality, naše botičky pro miminka chrání jemné nožky a umožňují Vašim maluškám svobodné objevování světa.

Spojení estetiky s funkcionalitou je naší specialitou. Naše botičky pro miminka byly pečlivě navrženy, aby poskytovaly správnou podporu pro přirozený vývoj nohou a stimulovaly první kroky Vašeho dítěte.

Dbáme na každý detail, proto jsou naše botičky pro miminka jemně lakované, aby si zachovaly svůj kouzlo a krásný vzhled po dlouhou dobu, doprovázejíce Vaše malušky v každém kouzelném okamžiku.

Srdečně Vás zveme k objevení magie našich botiček pro miminka - ideálního spojení elegance, pohodlí a funkčnosti pro Vaše nejcennější poklady. Vytvořte nezapomenutelné vzpomínky s našimi botičkami, které zdůrazní jedinečnost Vašich malušků. Již nyní dostupné v našem obchodě!

Věk Délka vložky
0-6 měsíců 11 cm
6-12 měsíců 12 cm
12-18 měsíců 13 cm

Náklady na dopravu Cena nezahrnuje případné náklady na platbu

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

Submit
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium