Subtilní Bílé Botičky pro Miminka s Mašličkou

Odesláno v rámci: 1 pracovní den
Dodávka: Cena nezahrnuje případné náklady na platbu zkontrolujte způsoby doručení
Cena: 320,00 Kč 320.00
ilość ks

vybrat variantu

přidat na seznam přání
* - Pole je povinné

Popis

Máme potěšení představit Vám naše výjimečné botičky pro miminka - Subtilní Bílé Botičky pro Miminka s Mašličkou, dokonalé spojení jemné krásy a neobvyklé elegance, které jistě okouzlí Vaše maličké. Tyto krásné botičky v bílé barvě, jemně lakované, jsou ideální volbou pro nejmenší uživatele.

V našem produktu klade důraz především na pohodlí a bezpečnost Vašich malušků. Vyrobeny z materiálů nejvyšší kvality, naše botičky pro miminka nabízejí jemnost a pohodlí při nošení, což je obzvláště důležité v této důležité fázi vývoje.

Neobvyklý design našich botiček jim dodává jedinečný charakter, činí je nejen funkčním prvkem šatníku, ale také efektním akcentem stylizace Vašich dětí. Drobné detaily, jako je jemný lesk laku, přidávají jedinečný kouzlo a činí naše botičky pro miminka výjimečnými mezi ostatními.

Věříme, že první kroky Vašeho dítěte jsou velmi důležitým okamžikem. Proto byly naše Subtilní Bílé Botičky pro Miminka s Mašličkou pečlivě navrženy tak, aby podporovaly přirozený vývoj nohou a poskytovaly maximální pohodlí během každé aktivity.

Jako specialisté s dlouholetými zkušenostmi ve výrobě produktů pro děti víme, jak důležitá je kvalita a odolnost. Naše botičky pro miminka jsou pečlivě vyrobeny, aby splnily nejvyšší standardy, a budou tak doprovázet Vaše malušky mnoho krásných chvil.

Pozváme Vás k objevení magie našich botiček pro miminka - dokonalé kombinace estetiky, pohodlí a bezpečnosti. Vytvořte jedinečné vzpomínky s našimi botičkami, které zdůrazní krásu Vašich nejcennějších pokladů. Již nyní dostupné v našem obchodě!

Věk Délka vložky
0-6 měsíců 11 cm
6-12 měsíců 12 cm
12-18 měsíců 13 cm

Náklady na dopravu Cena nezahrnuje případné náklady na platbu

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

Submit
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium