Proč nakupovat dětské oblečení online? 0
Proč nakupovat dětské oblečení online?

Pohodlné, rychlé a uspokojivé. Pandemie navíc urychlila to, co se zdálo nevyhnutelné. O čem je řeč? Samozřejmě o online nákupech. Ukazuje se, že je to jeden z oblíbených způsobů mnoha maminek, jak doplnit dětský šatník o dětské oblečení a šaty pro dívky. Proč tento nákupní trend získává takovou popularitu?

Rádi nakupujeme přes internet! Věděli jste, že v roce 2022 až 75% Poláků deklarovalo, že nakupuje online alespoň jednou měsíčně? Navíc, podle studie CBRE, nejčastěji objednávanými produkty přes internet jsou právě oblečení – až 58% respondentů uvedlo tuto odpověď. Nejpočetnější skupinou, která objednává oblečení online, jsou ženy ve věku 25-44 let – tak odpovědělo 69% respondentů.

Jak to vypadá u dětského oblečení? Podle studie provedené Reporter Young stále převládá počet lidí, kteří nakupují v kamenných obchodech – 54,9% oproti 45,1% objednávajících online. Tento výsledek však naznačuje, že sektor online nákupů má velký potenciál. Často nižší ceny v internetových obchodech a velký výběr sortimentu přitahují stále více rodičů k nákupům online.

Jak je vidět, online nákupy se pro většinu obyvatel Polska staly běžnou činností a objednávání triček, kalhot, mikiny nebo šatů pro dívky přes internet je stále populárnějším nákupním trendem. Proč tak rádi volíme právě tento způsob?

5 důvodů, proč nakupovat dětské oblečení online

Pohodlí Online nákupy můžete dělat kdekoli, kde máte internet. Nepotřebujete ani notebook! V současnosti mnoho online obchodů má stránky přizpůsobené pro mobilní prohlížeče, takže si klidně vyberete ty nejkrásnější šaty pro dívky pro svou dceru z vlastního telefonu, sedíc na pohovce a sledujíc s ní pohádky.

Velký výběr stylů a velikostí V kamenném obchodě, než si koupíte například vhodné šaty pro dívku na speciální příležitost, musíte projít celý obchod, abyste našli správný věšák se sortimentem, a potom ještě konkrétní velikost. Přidejte k tomu dav lidí, kteří se rozhodli jít na nákupy s vámi. Zní to jako hodně práce, že?

Při online nákupech máte celý sortiment na dosah ruky. Navíc můžete nastavit příslušné filtry, díky nimž najdete přesně to, co hledáte, například šaty pro dívku. V internetovém obchodě máte navíc celou škálu velikostí, takže stačí vybrat správnou možnost a je hotovo.

Úspora času a energie

Nákupy dětského oblečení a šatů pro dívky v kamenných obchodech jsou vždy velkou výpravou. Představte si to – nejprve musíte děti obléct na cestu ven (a v té chvíli se jednomu z nich vždy chce na záchod), potom sebe, odvézt je do nejbližšího obchodu, svléknout, vyzkoušet oblečení, znovu obléct, zaplatit, utišit další hádku, a nakonec se vrátit domů s produktem. Unavilo nás to jen při pomyšlení na to, nemluvě o realizaci.

Vyberete-li online nákupy, ušetříte si to všechno. Děti mohou v klidu vyzkoušet všechny oblečení, když balíček s objednávkou dorazí ke dveřím. Šetříte čas, energii… a vlastní nervy.

Možnost vrácení objednávky

A co když se ukáže, že objednané šaty pro dívku jsou příliš malé? To je právě výhoda internetového obchodu nad kamenným. Máte zákonem zaručených 14 dní na vrácení zboží bez udání důvodu, i když mnoho obchodů nabízí podstatně delší termíny.

Velmi často také nemusíte běhat na poštu, protože existuje možnost vyzvednutí balíčku kurýrem.

Spokojenost

Nákupy neslouží jen k uspokojení základních potřeb, ale také přinášejí spoustu radosti. Jak to vypadá u online objednávek?

Podle zprávy Digital Dopamine, která představuje výsledky průzkumu provedeného mezi 1680 respondenty z USA, Velké Británie, Brazílie a Číny, jsou spotřebitelé více nadšeni, když jejich nákupy dorazí poštou, než když nakupují v kamenných obchodech. Tuto odpověď uvedlo 76% lidí z USA, 72% z Velké Británie, 73% z Brazílie a až 82% v Číně.

Odkud tak vysoké výsledky? Tak nás naprogramovala… příroda! V okamžiku objednávky a čekání na zásilku tělo vylučuje hormon dopamin. Ten je zodpovědný za pocit uspokojení a euforie. Online nákupy tak prodlužují tento pozitivní stav, který může narušit jen zůstatek na účtu na konci měsíce. ;)

Zoya Fashion – elegantní šaty pro dívky na dosah ruky

Právě z výše uvedených důvodů jsme vytvořili online obchod se šaty pro dívky Zoya Fashion. Chtěli jsme především usnadnit přístup k nejmódnějším kreacím na různé příležitosti pro vaši dceru. Najdete zde jak šaty pro dívku na svatbu nebo pohodlné šaty na první svaté přijímání, tak i ty na každý den.

Podívejte se nyní na nejnovější kolekci a uvidíte, jak je to jednoduché!

Přidat komentáře (0)

Submit
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium