Bílé šaty pro dívky - jsou dobrou volbou? 0
Bílé šaty pro dívky - jsou dobrou volbou?

Holčičky v bílých šatech vypadají tak křehce a rozkošně.... Tato barva však může být poněkud problematická z několika důvodů, jako je praktičnost výtvoru pro dítě nebo oslava, na kterou se má nosit.

Pro koho budou bílé šaty pro dívku vhodné? Na co byste měli dávat pozor při výběru kreace v této barvě? Budete je moci nosit se svým dítětem pro jakoukoli příležitost? Můžete je použít i na každodenní nošení? Na tyto a další otázky se vám pokusíme odpovědět - čtěte dále!

 

Co byste měli mít na paměti při výběru bílých šatů pro dívku?

Když vybíráte oblečení pro své dítě, nenavrhujte pouze barvu. Vaše dcera by se v dívčích šatech měla především cítit pohodlně a uvolněně! Co byste tedy měli ještě zvážit, než hodíte tento elegantní outfit do nákupního košíku?

  • Materiál. Šaty pro dívku na zvláštní příležitost by měly být vyrobeny z přírodních a měkkých materiálů, které nezpůsobují podráždění pokožky. Mnoho umělých látek je často neprodyšných, takže se v nich dítě rychle potí a jemné pokožce hrozí oděrky. To platí zejména pro miminka.
  • Kvalita zpracování a použitých látek. Bílé dívčí šaty mohou vyžadovat mnohem častější praní než jiné kreace. Pokud si plánujete koupit právě tuto barvu, vyberte si něco odolného, co přežije opakovaná setkání s pračkou.
  • Způsob šití. Způsob šití má velký vliv na pohodlí při nošení elegantních šatů pro dívky. Podívejte se, jak bylo šití provedeno a zda vyčnívající kousky látky nedráždí pokožku vašeho dítěte.
  • Délky šatů pro dívky. Dlouhé šaty mohou být krásné, ale také nemusí být příliš praktické pro temperamentní dítě. Pokud vaše dcera patří k dětem, které nemusí nutně sedět na jednom místě, volte kratší střihy.
  • Střih šatů pro dívku. Rovné, tylové, rozšířené, bombarďáky - modelů je nekonečně mnoho! Ne všechny však budou vyhovovat postavě vaší dcery. Vyberte takové, které zdůrazní její přednosti a zvýší její sebevědomí.
  • Charakter dítěte. Pokud je vaše malá holčička zaneprázdněné dítě, které všude chodí a musí si všechno zkontrolovat samo, možná bude lepší zvolit jinou barvu dívčích šatů. Jinak by výtvor nemusel přežít tak časté praní.
  • Preference dítěte. Pokud příležitost nevyžaduje dívčí šaty v určité barvě, nechte svou dceru rozhodnout, zda chce mít na sobě kreaci v daném odstínu.

 

Co symbolizuje bílá barva dívčích šatů?

V evropské kultuře symbolizuje bílá barva čistotu, nevinnost a dobrotu. Bílá barva je sama o sobě neutrální barvou, která má obrovský vliv na vnímání ostatních barev - neutralizuje je a zklidňuje jejich vnímání. Možná právě proto je tak oblíbeným odstínem dívčích šatů?

 

Budou bílé šaty pro dívku vždy tou správnou volbou?

Existují oslavy a příležitosti, které si žádají bílou barvu pro dívky! Nejčastěji se výtvory v tomto odstínu volí na křtiny a přijímání, především kvůli symbolice této barvy a zvykům.

Existují ale i situace, kdy nemusí být dobrý nápad zvolit bílé šaty pro dívku. Máme na mysli především svatby a vdavky, kde je bílá barva vyhrazena nevěstě a jejím družičkám. Pokud se nechcete dopustit faux pas, vyplatí se předem zeptat budoucí nevěsty na barevné preference oblečení hostů - výjimky z tohoto pravidla jsou stále častěji povoleny, ale je lepší se prostě předem ujistit.

Pokud jde o každodenní styling, neexistují žádné kontraindikace, aby si dívka nevzala bílé elegantní šaty. Pokud ovšem vaše dcera při hrách nerada přitahuje různé skvrny a špínu, je konečná volba na vás!

 

Bílé šaty pro dívky na Zoya Fashion

Jaké bílé šaty pro dívky najdete v kolekci Zoya Fashion? V našem sortimentu máme modely rozdělené do kategorií podle toho, pro jakou příležitost potřebujete kreaci!

 

Křestní šaty pro dívku

Pokud jde o křtiny, vyplatí se vsadit nejen na krásné, ale i praktické šaty pro holčičku. V sekci KŘESTNÍ OBLEČENÍ najdete modely, které potěší vaše hosty a nebudou překážet malému človíčkovi.

 

Šaty pro dívku na přijímání

Přijímání je zvláštní svátek pro malé dívky, které chtějí v tento výjimečný den vypadat nádherně! Speciálně vybraný účes, květinový věnec na hlavu a ona - bílé šaty pro holčičku.

Pokud nemáte předem určený návrh alby nebo šatů pro holčičku, nebo pokud chcete vybrat kreaci na oslavu svatého přijímání, podívejte se do sekce KOMUNIJNÍ ŠATY, kde jistě najdete dokonalý model pro svou dceru.

Jaké modely vám můžeme doporučit? Každý z nich je svým způsobem jedinečný! Pokud hledáte dlouhé šaty pro dívku k přijímání, podívejte se na Alici, Markétu a Liv. Z kratších střihů jsou velmi oblíbenou volbou Bohemia nebo Matilda. Chcete trochu víc bláznivosti? Podívejte se na model Amy, který zaujme krásným flitrovým vzorem. Vše opravdu záleží na vašem vkusu a preferencích.

 

Šaty pro dívku pro jiné příležitosti

Ve společnosti Zoya Fashion víme, že důležité události nekončí křtinami a svatým přijímáním. Pokud hledáte bílé šaty pro dívku na jiné rodinné oslavy, podívejte se na kolekci z oddělení DÍVČÍ OBLEKY. Najdete zde modely, které můžete využít pro mnoho různých příležitostí.

Lou, Frezi, Angel, Emilie nebo Alisa jsou dívčí šaty, které jsou velmi oblíbené na rodinné oslavy, svátky nebo jednoduše pro každodenní styling.

Podívejte se, zda se některý z nich bude hodit pro vaši dceru. Nebo si snad vaše dcera zamiluje jiný model? Podívejte se na naši aktuální kolekci!

Přidat komentáře (0)

Submit
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium