Jsou šaty dobrý nápad jako vánoční dárek pro malou holčičku? 0
dívčí společenské šaty, luxusní dívčí šaty, dívčí šaty na svatbu, šaty pro družičky dívčí, dívčí šaty, dívčí oblečení, dívčí letní šaty, dívčí slavnostní šaty 2

Dárek pro dítě – ať už jsou to šaty nebo cokoliv jiného – musí udělat radost především jemu. Nesnažte se svému dítěti vnutit malou princeznu, pokud má zjevně jiný vkus a preferuje hasičský vůz než i ty nejpůvabnější dívčí šaty.

Tyto zájmy se však v pár letech vyjasňují a my si rychle všimneme, zda z nás roste malá elegantní slečna, která dychtivě sahá po maminčiných botičkách a neustále obléká své panenky. V tomto případě budou dívčí šaty perfektním vánočním dárkem.

Dívčí šaty - každý den nebo o prázdninách?

Při výběru dívčích šatů jako vánočního dárku bychom se samozřejmě měli řídit vkusem dotyčné osoby. Přistupujme k tomu však nekriticky, vybírejme jen to, co se našim dětem líbí, zvláště pokud je jim pár let. V tomto věku bude dítě tíhnout k přehnaným šatům známým z pohádek – kilometry tylu a kilogramy flitrů. Na druhou stranu - radost neudělají ani jednoduché, každodenní dívčí šaty.

Udělejme tedy kompromis – dívčí šaty, které budou okouzlující a slavnostní, ale také používané pro většinu příležitostí. Dejme dítěti šanci předvést nové šaty a obléci je na většinu rodinných oslav – narozeniny, první přijímání nebo svatby.

Úspěšně můžeme zvolit střih přizpůsobený věku dítěte a efektní doplňky. Jejich funkce může plnit například velká zlatá mašle, efektní péřové šaty, nadčasové šaty s růžovým tylovým spodkem nebo efektní peříčka na rukávech.

Propracované šaty pro starší dívku

Dívky ve věku 10-12 let už mají lepší smysl pro styl a více se zajímají o módu. V jejich případě můžeme vyzkoušet tlumenější modely dívčích šatů, připomínající návrhy těch nejlepších módních domů. Takové dívčí šaty jako vánoční dárek potěší nejen oko obdarované, ale budou i prvním "dospěláckým" dárkem.

Mějme tedy na paměti, že starší děti by chtěly být brány vážně. Místo růžových a rozevlátých, objemných střihů, pojďme do černé, tmavě modré a červené. Dbejme také na to, aby vybrané dívčí šaty měly stylové prvky, které budou ústředním bodem šatů. Sametové šaty s velkolepými výřezy na ramenou nebo šaty s průhlednými tylovými rukávy budou pro tuto roli ideální. V takových šatech se naše dítě bude jistě cítit oceněné a krásné.

Přidat komentáře (0)

Submit
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium