Jak zapojit děti na svatbu? 0
dívčí společenské šaty, luxusní dívčí šaty, dívčí šaty na svatbu, šaty pro družičky dívčí, dívčí šaty, dívčí oblečení, dívčí letní šaty, dívčí slavnostní šaty

Jak se mohou děti zapojit do svatby?

Děti obvykle v dospělých vyvolávají vřelé pocity a vykouzlí úsměv na tváři. Zejména při obřadech, jako jsou svatby, je pohled na ně dojemný. Navíc takové okamžiky nejčastěji zůstávají ve vzpomínkách hostů. Pokud máte v rodině děti, měli byste je zapojit do pomoci během tohoto důležitého dne.

Svatební průvod

Začněme svatbou. Postaráte se o výzdobu kostela. Krásné květiny, koberec k oltáři. Tváře hostů jsou obráceny k vám. A jsou před vámi. Batolata, která vás vedou k oltáři jako pohádkové postavy, s výrazy, které se dotknou každého. Někdy to bude sladký úsměv, někdy tvář dítěte zdrceného svou rolí. I takto může vypadat vaše svatba. Nezapomeňte však své děti do této role nenutit. Ne každý se v něm bude cítit pohodlně. Promluvte si s těmi nejmladšími, zda by vás chtěli v této důležité chvíli doprovázet a v jaké roli se vidí. Možná plánujete šaty s dlouhou vlečkou a některá malá holčička sní o tom, že je bude nosit za vás. Bude to pro ni velký zážitek a pro vás nezapomenutelný a výjimečný okamžik.

Tance a hry

První tanec je samozřejmě vyhrazen pro nevěstu a ženicha. Možná ale stojí za zvážení, zda na další nepozvat děti, zvlášť když jich na vaší svatbě bude hodně. O něco starší děti se už snad nebudou stydět a rády se zúčastní zábavy. Obzvláště malé holčičky se rády blýskají na parketu jako princezny. Pokud se mladší děti cítí nepříjemně, mohou se k nim přidat i jejich rodiče. Udělejte velký kruh a tancujte. Nezbytně na dětem známou melodii - skvělým nápadem budou písničky z pohádek.

Fotky a videa z první ruky

Profesionální fotograf a kameraman je během svatby prakticky nutností. Pokud jsou však ve vaší rodině školáci, kteří projeví zájem o fotoaparát, požádejte je, aby během obřadu fotografovali nebo dokonce natočili film. Většina dětí ráda fotí dospělé. Je to skvělý nápad se samými plusy. Nejen, že na zpracování fotografií nebudete muset čekat déle než měsíc, ale jistě uvidíte svůj obřad z jiné perspektivy. Je úžasné, jak děti vnímají svět jinak než dospělí. Takový materiál může být skvělým suvenýrem – vtipným i dojemným zároveň.

Existuje mnoho nápadů, jak zapojit děti do aktivní účasti na svatbě. Ale pamatujte, že to musí cítit každý. To je klíč k zábavě.

Přidat komentáře (0)

Submit
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium