Narozeninový výtvor, tj. jaké šaty pro dívku pro takovou zvláštní příležitost? 0
Narozeninový výtvor, tj. jaké šaty pro dívku pro takovou zvláštní příležitost?

Narozeniny jsou pro každé dítě zvláštním dnem. Není divu, protože právě v tento den obvykle dostává přání, dárky a mnoho dalších radostí! Pro vás je to také významná událost - vždyť v tento den jste se stala maminkou této mladé a zvídavé lidské bytosti!

Taková příležitost si žádá náležitou oslavu! Když oslava, tak oslava - a když oslava, tak je nezbytné mít pro ni elegantní šaty, ve kterých se vaše dcera bude cítit opravdu výjimečně!

Jak nejlépe vybrat narozeninové šaty pro dívku? Co je třeba vědět, než vyberete kreaci pro takovou událost? Jaký střih bude vhodný pro roční dítě a jaký pro starší dívku? A ta nejdůležitější otázka - najdete mezi dostupnou kolekcí Zoya Fashion šaty svých snů pro svou holčičku? Čtěte dále!

 

Šaty na dívčí narozeniny - co stojí za to mít na paměti?

Nelze popřít, že vzhled šatů oslavenkyně je velmi důležitý. Měly by vypadat bláznivě a dát vašemu dítěti vyniknout mezi hosty. Pro vás jako maminku by však tyto aspekty měly být stále důležité, aby výběr narozeninového oblečení pro vaše dítě byl určitě dobrý:

  • Materiál. Vybírejte šaty pro dívky z přírodních materiálů, aby byly dostatečně prodyšné a nedráždily. To je důležité zejména při výběru šatů pro malé děti, protože jejich pokožka je velmi jemná a citlivá.
  • Kvalita šití a šití. Především to určuje, jak dlouho bude výtvor sloužit dítěti (které ho hrou vystavuje poměrně extrémním podmínkám). Za druhé, špatně provedené švy mohou také dráždit a škrábat, takže se dívka ve zvoleném výtvoru cítí nepříjemně. Proto dříve, než necháte dceru vystupovat v šatech během oslavy, zkontrolujte kvalitu provedených švů.
  • Způsob upevnění. To je důležité zejména u malých dětí, které se rády špiní nebo vyžadují rychlý zásah, například při výměně plenky. Díky snadnému zapínání můžete v případě nouze rychle a bez většího odporu dotyčné osoby vyměnit výtvor za jiný.
  • Délka šatů pro dívku. Záleží na temperamentu vašeho dítěte. Pokud vaše dcera nevydrží dlouho sedět na jednom místě, je lepší zvolit kratší modely. Vyhnete se tak pádům a odřeninám způsobeným například zakopnutím o látku šatů při hře.
  • Správná velikost. Pokud chcete zajistit, aby vámi vybrané narozeninové šaty pro dívku byly co nejpohodlnější, nekupujte velikost "do zásoby". Nejenže vám kreace bude špatně sedět, ale nadměrně velký materiál může také překážet při chůzi a hraní. 
  • Dětská postava. Výběr správné velikosti je jedna věc. Musíte se také objektivně podívat na postavu své dcery a vybrat střih, ve kterém jí bude nejen pohodlně, ale bude jí i slušet! Pokud chcete vědět, jak vybrat správný střih takové kreace, podívejte se na naše texty o kreacích pro plus size a pro drobné dívky.

 

Opravdu výjimečné narozeniny nebo šaty pro dívku k ročnímu výročí

První narozeniny jsou zvláštní příležitostí k oslavě. Vaše milovaná holčička přestává být miminkem a mění se v malé, rozkošné a velmi pohyblivé dítě (jinými slovy v batole). Ani nevíte, kdy ten čas tak utekl, a přichází chvíle, kdy je třeba připravit narozeninovou oslavu!

Na takovou oslavu se vyplatí vybrat elegantní šaty pro dívku, ve kterých bude vaše dcera vypadat tak, jak se na výjimečnou oslavenkyni sluší. Vyplatí se také zvážit několik řešení, aby kreace umožňovala snadnou manipulaci s dítětem například při výměně plenek.

Nechceme zabíhat do přílišných podrobností, protože na našem blogu najdete text věnovaný prvním narozeninovým šatům pro dívky.

 

Narozeninové šaty pro starší holčičku

Zdá se, že výběr narozeninových šatů pro starší dívku by měl být mnohem jednodušší než pro takové batole. Nic nemůže být dále od pravdy! Kromě výše zmíněných pravidel, kterými byste se měli při hledání dokonalé kreace pro tuto výjimečnou příležitost řídit, existují ještě dva klíčové podbody!

Co byste tedy měli ještě zvážit před nákupem narozeninových šatů pro dívku?

  • Téma večírku. Pokud plánujete narozeninovou oslavu, je dobré se zamyslet nad stylem oslavy. Je vaše dcera fanouškem "Iceberg"? V tom případě si vyberte dívčí tylové šaty princeznovského střihu! Dáváte přednost rockověji zaměřené oslavě? Lepší jsou upnuté šaty s výraznými doplňky.
  • Preference dítěte. Vaše holčička už má určitý vkus a některé z vámi vybraných oblečků se jí nemusí líbit. Abyste tomu předešli, sestavte si seznam některých vybraných stylů a vyberte z nich ideální narozeninové oblečení.

 

Nejkrásnější narozeninové šaty pro dívku? Podívejte se na kolekci Zoya Fashion!

Víme, že rozhodování o šatech pro holčičku na zvláštní příležitost, jako jsou narozeniny, nemusí být snadné. Proto jsme pro vás připravili malý přehled, ve kterém doufáme, že pro svou holčičku najdete ideální model. Stále si můžete prohlédnout celou dostupnou kolekci od Zoya Fashion, kterou najdete v záložkách DÍVČÍ ŠATY a NOVINKY.

 

Jaké modely šatů pro dívky doporučujeme vybrat na narozeninovou oslavu? Zde je několik návrhů, které se hodí k různým tématům narozeninových oslav. Podívejte se na návrhy kliknutím na názvy kreací v seznamu níže:

Přidat komentáře (0)

Submit
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium