Které šaty budou vhodné pro drobnou dívku? 0
Které šaty budou vhodné pro drobnou dívku?

Může se zdát, že štíhlé a drobné dívky to mají v životě nejjednodušší. Díky jejich drobné postavě je většina oblečení na trhu na dosah. Maminky si tak nemusí dělat starosti s výběrem vhodných šatů pro dívku. Jak se ukazuje, nic nemůže být dále od pravdy.


Ne každé elegantní šaty pro dívku budou vhodné pro drobné dítě. S touto postavou je velmi snadné to přehnat a zapomenout na dodržení správných proporcí. Které střihy šatů pro dívku tedy budou vhodné? Čemu věnovat zvláštní pozornost při výběru modelu kreace?

V našem předchozím průvodci jsme se zabývali tématem výběru správných šatů pro plus size dívku. V tomto článku vám představíme nejlepší modely pro děti s drobnou postavou. Věříme, že vám to pomůže najít ideální šaty pro dívku na zvláštní příležitosti.

 

Klíčové vlastnosti šatů pro drobné dívky

Co by mělo být klíčovým aspektem při výběru elegantních šatů pro drobnou dívku? V první řadě záleží na pohodlí! Na důležitou událost si můžete vybrat tu nejlépe padnoucí kreaci. Je to však správné rozhodnutí? Vaše dcera se v takových šatech nemusí cítit pohodlně.

Jaká je druhá nejdůležitější vlastnost šatů pro drobnou dívku? Šaty se musí vašemu dítěti líbit! Přece byste si nechtěla obléknout něco, co sice dobře sedí, ale nesluší vám barvou nebo střihem. Nezapomeňte své návrhy vždy konzultovat s dcerou. Koneckonců je to ona, kdo bude vybrané šaty nosit.

Nejdůležitější pravidla výběru správných šatů pro dívku již znáte. Nyní je čas na tipy, které vám dále pomohou při výběru a přinesou efektní stylingové výsledky.

 

Co je ještě důležité při nákupu šatů pro dívku?

  • Materiál. Věnujte pozornost tkanině šatů pro dívku. Nejlepší je, když je přírodní. Zaručuje dostatečné větrání a je šetrná k dětské pokožce.
  • Švy. Křivé, špatně ušité, s vyčnívajícími nitěmi - to může být při nošení výtvoru docela problém a nepříjemné. Než se rozhodnete, podívejte se na provedení švů a zhodnoťte jejich kvalitu.
  • Praktičnost. Zvažte, zda vybraný model šatů pro dívku lze použít i pro jiné příležitosti nebo každodenní styling.

 

Šaty pro drobnou dívku - co si vybrat, čemu se vyhnout?

Navzdory zdání znamená drobná postava dítěte při výběru správných šatů pro dívku značnou výzvu. Co tedy může pomoci a usnadnit tento úkol?

  • Silně vypasované střihy nemusí být nutně dobrou volbou šatů pro dívky s drobnou postavou. Zajímavou volbou mohou být modely s mírným střihem v pase nebo s přídavným páskem. Zřekněte se jednoduchých kreací. Sáhněte po těch více rozevlátých - ve stylu bombarďáků nebo princezen.
  • Stejně důležitým aspektem je výběr správné velikosti šatů pro dívku. Nemá cenu kupovat větší šaty "do zásoby", protože z nich dcera "brzy vyroste". Dobře padnoucí šaty zaručují, že budou zachovány správné proporce siluety a že se budou pohodlně nosit.
  • Délka šatů pro dívku je také velmi důležitá. Kreace musí zdůraznit krásné přednosti vašeho dítěte a nesmí překážet při bláznivých hrách. Z tohoto důvodu jsou pro štíhlé dívky nejlepší střihy ke kolenům nebo těsně pod kolena.
  • Nedoporučujeme volit šaty s velkými a výraznými vzory. Ty mohou svou objemností ještě více zahltit vzhled dítěte. Je lepší volit jednobarevné (a zde se meze nekladou) nebo drobné vzory.
  • Kudrlinky? Tyly? Drapérie? Několik vrstev látky? ANO! Tyto typy doplňků přidávají postavě na objemu. Šaty pro dívku s takovými aplikacemi si můžete bez obav vybrat.

 

Modely šatů pro drobné dívky na Zoya Fashion

V sortimentu obchodu Zoya Fashion najdete spoustu návrhů šatů pro dívky s filigránským tvarem těla. Postarali jsme se o to, aby si mezi modely mohla vybrat každá malá slečna. Díky tomu se bude cítit pohodlně a výjimečně. Čím tedy doporučujeme začít?

 

Valerie

Valerie je kreace s tylovým střihem. Vrchní část šatů pro dívky zdobí aplikace v podobě flitrů a 3D květin. Spodní část tvoří kaskádovité tylové volány, které stylingu dodávají objem a efekt. Výrazně oddělený pas pomůže dodat správné proporce drobné postavě. Jedná se o jedinečný kousek, který se bude skvěle hodit na významné rodinné události, jako jsou svatby, svaté přijímání, křtiny apod.

 

Ismena

Neméně zajímavým a dekorativním modelem šatů pro dívky je Ismena. Vyznačuje se poměrně jednoduchým designem s použitím tylu. Tato kreace se vyznačuje složitě vyšívanými flitry, které tvoří vzor srdíček a hvězdného prachu. Návrh má také výřez v pase. Díky tomu si kreace zachovává správné proporce dětské postavy.

 

Nina

Dívčí šaty Nina se hodí na všechny druhy večírků, plesů, svateb, přijímání nebo křtin. Veškeré kouzlo tvorby spočívá v krásné krajce umístěné v horní i spodní části šatů. Vroubkování v pase dává tvar dětské postavě a krásně podtrhuje její krásu. Jedná se o velmi pohodlný model. Umožní spoustu bláznivé zábavy a tance na tanečním parketu.

 

Nel

Zde je návrh, který využijete jak pro zvláštní příležitosti, tak pro každodenní styling. Nel jsou dívčí šaty z měkkého úpletu. Střih v pase umožňuje zachovat proporce těla. Záhyby ve spodní části kreace navíc prodlužují siluetu a dodávají celému stylingu lehkost. Šaty se budou skvěle hodit k podzimním a časně jarním soupravám.

Toto je jen část naší kolekce šatů pro dívky s drobnou postavou. Další modely najdete v sekci DÍVČÍ ŠATY. Prohlédněte si je a zamilujte si modely ideální pro vaše dítě.

Přidat komentáře (0)

Submit
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium