Které šaty pro dívky můžete použít na Halloween? 0
Které šaty pro dívky můžete použít na Halloween?

31. říjen je dnem, kdy se všechna strašidla probouzejí. Halloween se rychle blíží! Stále častěji jsou k vidění dekorace v podobě všudypřítomných duchů, dýňových luceren nebo řetězů z papírových netopýrů. Ačkoli je tento svátek nejoblíbenější ve Spojených státech, stále častěji se slaví i v Evropě.

Pokud byla vaše dcera pozvána na halloweenský večírek nebo takový strašidelný večer sami pořádáte, zjistěte, jak můžete využít šaty pro dívky a připravit pro své dítě vhodný převlek.

 

Krátký příběh o Halloweenu aneb proč se v tento den převlékáme za strašidla?

Ačkoli si v USA Halloween spojujeme s velkou slavností, tento svátek má pravděpodobně původ v keltské tradici. V noci z 31. října na 1. listopadu slavili Keltové Samhain, což pro ně bylo něco jako Silvestr. Věřili, že v tuto dobu se stírají hranice mezi světem živých a mrtvých.

Proč se ale děti v tento den převlékají za strašidla a různé pohádkové postavy? V den Samhainu pronikali do světa živých jak zlí duchové, kteří byli vyháněni, tak dobří duchové, kteří byli ochotně zváni do domovů. Zvyk převlékat se a nosit strašidelné masky vznikl pravděpodobně proto, aby odradil nezvané hosty. Dnes se jedná spíše o formu zábavy, při níž se sbírají sladkosti a hrají žertíky.

 

Kde získat nápady na halloweenský kostým pro dívčí šaty?

Internet překypuje hotovými nápady, jak využít dívčí šaty k halloweenskému převleku! Můžete použít vyhledávač, jako je Google, sociální média (skvěle se hodí skupiny na Facebooku, Instagram nebo Pinterest), stránky s dětskou módou nebo tematické blogy.

Také jsme pro vás připravili několik nápadů s dívčími šaty od Zoya Fashion. Možná, že některý z nich pro vás bude dokonalou inspirací a zalíbí se i vaší dceři.

 

Modely šatů pro dívky od Zoya Fashion, které můžete použít na Halloween

V našem sortimentu máme dívčí šaty, které lze využít pro mnoho zvláštních příležitostí, jako jsou svatby, svaté přijímání nebo křtiny. Jednou z nich může být i halloweenská párty! Stačí jen vybrat ty správné doplňky, trochu ozvláštnit vzhled uměleckým líčením... a je hotovo!

Co všechno můžete vytvořit s dívčími šaty od Zoya Fashion? Podívejte se na naše nápady!

 

Kostým anděla

Anděl je jedním z nejoblíbenějších halloweenských kostýmů. Dívky se velmi rády převlékají za tyto okřídlené bytosti a samotný kostým není příliš složitý na přípravu. Stačí jen světlé elegantní šaty pro dívku, křídla, svatozář z věnce (k tomuto účelu můžete použít například zlatý řetěz z vánočního stromku) a je hotovo! Ze šatů, které jsou k dispozici v Zoya Fashion, se pro tento převlek skvěle hodí model Angel.

 

Kostým čarodějnice

Některé dívky mají rády dobré postavy, jiné se raději oblékají jako padouši. Pokud má vaše dítě zálibu v netradičních věcech, možná se mu bude líbit převlékání za čarodějnici! Model Elena v černé barvě je pro tuto roli ideální. Přiléhavý střih zvýrazní postavu a bufetové tylové rukávy dodají celému vzhledu charakter. Stačí jen špičatý klobouk, správný make-up a jste připravena na halloweenskou zábavu!

 

Oblečení víly

Chtěla být vaše dcera vždycky dobrou vílou? Nechte ji, aby se na jeden den proměnila v tuto pohádkovou postavu pomocí dívčích šatů Frezi. Několik vrstev tylu dodá kreaci lehkost a flitrový vršek náležitě upoutá pozornost. Stačí přidat jemná křídla a kouzelnou hůlku a máte vílu připravenou bavit se na halloweenské párty!

 

Oblečení mrtvé nevěsty

Jedná se o poměrně jednoduchý a oblíbený námět na halloweenský dress-up. Inspirovali jsme se animovaným filmem Tima Burtona Umírající nevěsta. Jak tedy proměnit svou dceru v mrtvou nevěstu? Louiny šaty se k tomuto účelu budou skvěle hodit. Přidejte jemný věneček na hlavu a pomocí barev na obličej vytvořte to správné líčení. Hotovo!

 

Na co si dát pozor před výběrem šatů pro dívku na Halloween?

Než se však rozhodnete použít elegantní šaty pro dívku, podívejte se pozorně na těchto několik aspektů.

  • Z jakého materiálu se šijí dívčí šaty? Je vhodné zvolit kreaci z přírodních materiálů, aby byl celý převlek vzdušný. Tak se vaše dítě během bláznivých halloweenských her nezapotí ani mu nebude zima.
  • Jak probíhalo šití? Špatně ušité dívčí šaty jsou často příčinou podráždění kůže a neustále svědícího a rušivého místa. Než si tedy vyberete šaty na převlečení, pečlivě si prohlédněte švy při tvorbě, abyste se vyhnuli nepříjemným pocitům během halloweenské party.
  • Jaký střih si mám vybrat? Vaší prioritou by mělo být, aby se dítě v oblečení cítilo pohodlně a aby ho neomezovalo v pohybu. Vaše dcera se během Halloweenu určitě bude dobře bavit a tančit, proto vyberte takový typ šatů, ve kterém se bude cítit pohodlně.
  • Budou se vaší dceři vybrané šaty líbit? Halloween by se měl vašemu dítěti líbit především a kostým jejích snů to zajistí! Pokud si chcete být jisti, že se vám kostým bude líbit, udělejte si společně průzkum.

 

Sami se můžete přesvědčit, že vytvoření jedinečného halloweenského převleku nevyžaduje mnoho dovedností ani složitých prvků. Stačí jen správný základ v podobě dívčích šatů a nápady se vám v hlavě rodí prakticky samy! Podívejte se na celou dostupnou kolekci - možná vymyslíte něco ještě lepšího než my? Bavte se!

Přidat komentáře (0)

Submit
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium