Role Malé družičky na svatbě 0
dívčí společenské šaty, luxusní dívčí šaty, dívčí šaty na svatbu, šaty pro družičky dívčí, dívčí šaty, dívčí oblečení, dívčí letní šaty, dívčí slavnostní šaty

Role Malé družičky na svatbě

Malé holčičky sní o tom, že se stanou družičkou na svatbě. Cítí se pak doceněni a důležití. Pokud je ve vaší rodině nebo mezi přáteli malá holčička ve věku od 3 do 9 let, můžete ji požádat, aby na vaší svatbě vystupovala jako Malá družička.

Vyplatí se mít na pomoc Malou družičku?

Možná vám Malá družička nepomůže s příliš mnoha věcmi, ale určitě dodá vašemu obřadu osobitý charakter. Holčička ve sladkých šatech s andělskou tváří hosty jistě dojme a vykouzlí úsměv na tváři. Pokud chcete, aby si vaši blízcí pamatovali vaši svatbu jako jedinečnou a netradiční, zvažte zapojení Malé družičky na pomoc. Pro dívku to bude velká pocta a jistě jí rádi splníte její sen.

Úkoly pro malou družičku

Úkoly, které svěřujete Malé družičce, musí odpovídat věku. Nejmladší děvčata před vámi mohou házet květiny cestou k oltáři. Máte-li dlouhý závoj, jeho nošení hravě zvládne i párleté dítě. Starší dívky, kolem 8-10 let, mohou dokonce požádat o čtení na svatbě nebo zpívat žalm, pokud jsou hudebně nadané. Stojí za to si s dítětem předem promluvit a zeptat se, jak se v této roli vidí. Minimalizuje se tak riziko, že v tento důležitý den dítě změní názor nebo se stane stresovaným úkoly, při kterých se cítí nejistě.

Jak oblékat Malou družičku?

Důležitou roli hrají šaty Malé družičky. Vyplatí se nechat dívčí šaty vyniknout z davu a zároveň mít nějaký společný prvek s vašimi doplňky. Dívčí šaty mohou zdůraznit styl obřadu (např. na svatbu ve stylu boho budou tylové šaty Estelle perfektní). Pokud budete mít na sobě krajkové šaty, hledejte pro malého pomocníka šaty s krajkovým topem jako v modelu Margaret ve světle růžové barvě. Vyplatí se zaměřit na doplňky jako je květinový věnec, ze kterého budete mít svatební kytici. Pokud plánujete do role Malé družičky zapojit více holčiček, zvolte jeden model šatů nebo společný prvek, jako je vlečka. Při výběru šatů pro děti však pamatujte na jejich preference, aby se necítily převlečené. To ovlivní jejich chování. Zajděte s holčičkou do obchodu, kde si bude moci vyzkoušet několik modelů. Spokojené dítě rádo splní svůj důležitý úkol a vy budete mít jistotu, že obřad bude vypadat jako z pohádky.

Přidat komentáře (0)

Submit
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium