Šaty pro dívky, které na Silvestra dodají šmrnc 0
Šaty pro dívky, které na Silvestra dodají šmrnc

Blíží se největší oslava roku - Silvestr! Ideální večírek na rozloučení se starým rokem a přivítání toho nového. Čeká vás tanec, veselí, nealkoholické šampaňské a spousta zábavy. Pro nejednu malou holčičku je silvestrovský večírek také velkou výzvou, aby vydržela až do půlnoci na krásný ohňostroj.

Tato příležitost je výjimečná, a proto si žádá stejně výjimečné oblečení! Pořiďte si na Silvestra dokonalé oblečení. Nechte svou dceru pocítit kouzlo během tohoto fascinujícího večera.

Jaké šaty pro dívku na Silvestra budou vhodné? Jaké prvky a aplikace by měly obsahovat, aby byla vaše dcera ten večer okouzlující a módní? Co dalšího byste měli vzít v úvahu při výběru kreace pro tuto výjimečnou noc v roce? To vše se dozvíte v našem článku! Navíc vám nabídneme několik nápadů a modelů z nejnovější kolekce Zoya Fashion, které by se vám mohly líbit.

 

Jaké jsou nejdůležitější prvky oblečení na Silvestra?

Třpyt, lesk a ještě více lesku! Čím více, tím lépe! Tuto noc na sebe můžete upozornit a upoutat pozornost ostatních, takže si na Silvestra můžete dopřát trochu více šílenství.

K tomuto účelu se skvěle hodí jakákoli reflexní aplikace. Vyberte si flitry, brokátové látky, perly, diamanty a zlaté a stříbrné potisky, které dodají vašemu oblečení jiskru. V tento den je přijatelné cokoli, takže můžete svému dítěti dovolit obléknout si například dívčí šaty s flitry. Taková příležitost se bude opakovat až příští rok!

Dává však vaše dcera přednost tlumenějšímu stylingu? Nebojte se - nádech půvabu jí můžete dodat vhodnými doplňky! Třpytivé gumičky do vlasů, třpytivé sponky a drobné, ale oslnivé šperky mohou pomoci oživit její silvestrovský outfit.

 

Co bude módní v této sezóně?

Silvestrovské outfity mírně vybočují z typických podzimních/zimních trendů. Není divu, vždyť se jedná o výjimečnou příležitost! V tento den budou proto nejmódnějšími barvami zlatá, stříbrná, černá a tmavě modrá. Stále oblíbenější jsou červené šaty pro dívky, které se dokonale odlišují od ostatních kreací.

Pokud jde o materiál, z něhož by měly být módní silvestrovské šaty pro dívku vyrobeny, zde existuje naprostá volnost. Módními výkřiky sezóny jsou velur a úplet, ale nic vám nebrání obléknout dceru do tylové kreace, pokud si to přeje.

 

Co dalšího byste měli mít na paměti?

Aktuální módní trendy pro nadcházející Silvestr již znáte, ale nesmíte zapomínat na další důležité aspekty, které rozhodnou o výběru dokonalých šatů pro dívku na tuto výjimečnou noc. Co tedy ještě musíte zvážit, než kliknete na tlačítko "koupit nyní"?

  • Materiál. Je důležité, aby šaty pro dívku byly ušity z látek přírodního původu. Tím je zajištěno, že jsou vhodně prodyšné a nedráždí citlivou pokožku dítěte.
  • Pohodlí při nošení. Při bláznivém silvestrovském večírku je dobré dbát na to, aby vám při tanci a rošťárnách nic nepřekáželo. Proto než se rozhodnete pro ty konkrétní dívčí šaty, pečlivě zkontrolujte všechny švy a prošití, které by mohly způsobit nepříjemné škrábání a podráždění.
  • Délka šatů pro dívku. Tu je nejvhodnější zvolit podle temperamentu dítěte. Pokud je vaše dcera živé dítě, pro které je obtížné zůstat dlouho na jednom místě, zvolte kratší modely. Zabráníte tak tomu, aby při hře zakopávala o látku šatů a padala.
  • Střih. Vybírat můžete z různých modelů šatů pro dívky, od vypasovaných modelů až po efektnější a volnější kreace. Přizpůsobte je postavě svého dítěte, aby co nejlépe zdůraznily jeho přednosti.
  • Předvolby. Je to výjimečný večer, kdy chce vaše dcera vypadat co nejlépe. Nechte ji rozhodnout, jaké šaty pro dívky si na silvestrovskou oslavu vezme. Abychom vám to trochu usnadnili, doporučujeme nejprve najít několik modelů, ze kterých můžete společně vybrat ten nejlepší.

 

Šaty pro dívky na Silvestra od Zoya Fashion - naše návrhy

Najdete v Zoya Fashion ty správné šaty pro dívky na Silvestra? Samozřejmě, že jsme na takové výjimečné příležitosti připraveni! Podívejte se na některé z našich návrhů pro tuto výjimečnou noc.

Pokud potřebujete více modelů, nahlédněte do naší sekce DÍVČÍ ŠATY nebo NOVINKY.

 

Elisa

Elisa jsou dívčí šaty, které dokonale zapadají do současných trendů. Sytě červená kreace má horní část s flitry a spodní část z lehkého tylu. Při tanci se budou krásně vrstvit a na světle se třpytit. Vyberte si je, pokud chcete, aby vaše dcera na Silvestra vystupovala v nejmódnějších šatech sezony!

 

Imelda

Imelda je velmi zajímavý model s designem připomínajícím šaty z 60. a 70. let 20. století. Volná látka je bohatě zdobená flitry, čímž se odlišuje od ostatních dívčích šatů. Pas je zvýrazněn uzlovým páskem, který dodává celkovému vzhledu ten správný tvar. Imelda bude dokonalým nápadem na tematickou silvestrovskou party!

 

Frezi

Bláznivé šaty pro dívku připomínající vzor z 20. a 30. let? Seznamte se s Frezi! Jedná se o úžasný a velmi výrazný výtvor, který se jistě skvěle hodí k silvestrovskému tématu. Vrchní část je silně flitrovaná, zatímco spodní část tvoří kaskáda tylu, což jí dodává velmi party nádech. Vaše dítě se v této kreaci bude jistě cítit pohodlně až do časných ranních hodin.

 

Elena

Elena jsou dívčí šaty, které jako jediné z navržených nemají našité flitry. Je to však model hodný pozornosti. Jedná se o kreaci s jednoduchým, přiléhavým střihem v černé barvě. To, co je odlišuje od ostatních, jsou zajímavé bufetové tylové rukávy. Ten dodává šatům pro dívky tajemný, lehce rockerský charakter. Dodejte kreaci nádech silvestrovského půvabu pomocí dětských doplňků.

Přidat komentáře (0)

Submit
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium