Praktické a elegantní v jednom: dívčí šaty pro každou příležitost 0
Praktické a elegantní v jednom: dívčí šaty pro každou příležitost

Panuje názor, že šaty pro dívku, které se jednou obléknou na významnou událost, jako je svatba nebo křtiny, by se už nikdy neměly použít. Důležitý je první dojem a použití šatů v dalších outfitech může tento dojem narušit. Zásady jsou však jedna věc a praxe druhá.

Když se na to podíváme z ekonomického hlediska, dívčí šaty, zejména modely vyznačující se přírodním materiálem a precizností šití, stojí často i 1100 Kč a více. Pokud vás náhodou v daném měsíci čeká mnoho důležitých rodinných událostí, může být každé nové oblečení velkou zátěží pro vaši peněženku. Vyplatí se proto zvolit takový střih dívčích šatů, který využijete v mnoha situacích. V žádném případě se nebude jednat o stylové faux-pas.

Jaký střih šatů pro dívky bude univerzální? Jaké barevné kreace byste měli zvolit pro různé příležitosti? Na co byste si měly dát pozor? Najdete v kolekci Zoya Fashion ty správné modely? Čtěte dále!

 

Styly šatů pro dívky pro různé příležitosti

Dětská móda je naštěstí poměrně flexibilní a umožňuje rozsáhlé použití jednotlivých kusů oblečení v závislosti na významu události. Nejinak je tomu i v případě šatů pro dívky. Které střihy kreací se však hodí téměř pro každou příležitost?

V tomto případě se vyplatí dodržovat několik pravidel.

  • Čím jednodušší, tím lepší. Kreace s menším počtem ozdob se mnohem lépe kombinuje s různými styly oblečení a doplňků, takže se hodí jak na svatbu, tak například na podzimní procházku.
  • Délka šatů pro dívku. Musíte vzít v úvahu nejen pohodlí při nošení, ale také povětrnostní podmínky, za kterých bude vybrána. Nejdoporučovanější a nejpraktičtější délkou budou šaty po kolena nebo těsně nad ně.
  • Dětská postava. Některé dívky jsou drobné drtičky, jiné mají mohutnější postavu. Vyplatí se ověřit, které střihy šatů pro dívky budou pro naše dítě vhodné a pohodlné - psali jsme o tom v jiných článcích na našem blogu.

 

Jaké střihy dívčích šatů doporučujeme? Univerzálními modely budou například trapézové šaty, šaty tužky nebo mírně rozšířené šaty. Pro některé dívky budou skvělou volbou také tlumené asymetrické šaty.

 

Jaká barva šatů pro dívku se hodí ke všemu?

I zde bude hrát prim jednoduchost. Pro dívčí společenské šaty pro zvláštní příležitosti se dobře hodí jednobarevné barvy, jako jsou pastelové a odstíny černé, hnědé, bordó nebo lahvově zelené.

Výrazné barvy, jako je červená, růžová, sytě žlutá nebo celadonová, jsou zajímavé a poutavé, ale ne vždy se hodí pro všechny styly.

Pokud si vaše dcera nutně přeje dívčí šaty se vzorem, zvolte přírodní motivy nebo velmi jemný vzor.

 

Další aspekty, kterým byste měli věnovat pozornost při výběru elegantních šatů pro dívku pro jakoukoli příležitost.

Už znáte univerzální střihy a barvy dívčích šatů, které můžete využít pro různé významné rodinné události i každodenní styling. Co dalšího byste měli při nákupu praktické kreace pro svou dceru zvážit?

 

  • Materiál. Některé dívčí šaty jsou vyrobeny z umělých materiálů, jako je polyester a jeho deriváty. Bohužel nošení takových šatů není pro vaši dceru dobré - často jsou nedostatečně propustné pro vzduch, což může způsobit přehřátí vašeho dítěte a podráždění jeho pokožky. Navíc jsou tyto materiály často tuhé, takže mohou být jednoduše nepohodlné. Pokud hledáte praktické šaty pro dívku na jakoukoli příležitost, je lepší zvolit přírodní, měkké materiály, aby je vaše dítě nosilo rádo.
  • Cena. Pokud máte na výběr mezi dívčími šaty za 550 Kč a 1100 Kč, doporučujeme investovat do o něco dražší varianty. Proč? Vždy se vyplatí podívat se na složení šatů, kvalitu zpracování a ušití. Za vyšší cenou často následují kvalitnější materiály, a v důsledku toho vám šaty vydrží mnohem déle.
  • Preference dítěte. Šaty se musí líbit především její malé nositelce! Proto si při společném výběru šatů pro holčičku připravte několik modelů, mezi kterými se pro jeden rozhodnete.

 

Univerzální šaty pro dívky - co najdete v kolekci Zoya Fashion?

Mezi našimi modely najdete také střihy elegantních šatů pro dívky, které se hodí pro každou situaci. Zde je několik návrhů, kterými se můžete inspirovat při tvorbě svého stylingu. Pokud vám to však nestačí, podívejte se do naší sekce DÍVČÍ ŠATY.

 

Luisa

Luisa jsou šaty pro dívky - mají trubicový tvar. Jsou vyrobeny z měkké a příjemné bavlny, takže budou velmi pohodlné. Šaty jsou vyrobeny z měkké a příjemné bavlny, takže budou velmi pohodlné. Rukávy šatů jsou podšity polštářky, které také dodávají šatům mírně širší efekt. Šaty mají také dvě všité kapsy, kam si dítě může schovat drobné nalezené poklady. Bílá barva výtvoru umožňuje kombinovat je s mnoha doplňky a nosit je k různým příležitostem.

 

Diana

Diana je návrh šatů s přírodním květinovým vzorem. Trapézový střih dodává stylingu lehkost a umožňuje použít tuto kreaci na mnoha významných rodinných událostech. Dobře se bude hodit i ke každodennímu oblečení. Jemný květinový motiv dodává těmto bílým dívčím šatům nenápadný, a přesto výrazný charakter.

 

Elly

Elly jsou klasické rozšířené šaty pro dívky s nízkým střihem v pase. Ramena a rukávy z průhledné látky s jemným hráškem dodávají stylingu šarm a zajímavost. Černá barva šatů umožňuje jejich kombinaci s mnoha doplňky. Budou skvělou kreací pro zvláštní příležitosti, jako jsou významné rodinné události nebo začátek a konec školního roku.

Přidat komentáře (0)

Submit
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium