Elegantní Dopňky pro Nezapomenutelné První Svaté Přijímání Vaší Dcery 0
Elegantní Dopňky pro Nezapomenutelné První Svaté Přijímání Vaší Dcery

Módní a pohodlné šaty pro dívky na tak důležitou událost jsou jedna věc. Ale aby se outfit stal opravdu jedinečným, zaměřte se na elegantní a nápadné doplňky. Jaké doplňky vybrat k oblečení pro první svaté přijímání, aby bylo slušné a zároveň efektní? Podívejte se!

Věneček pro první svaté přijímání – nezbytný pro zvláštní příležitost Když uvažujete o šatech pro první svaté přijímání pro dívku, první (a mimochodem správná) asociace s doplňky k tomuto outfitu je věneček. Odkud se ale vzal a jak ho udělat, aby nejlépe ladil s vybraným outfitem?

Krátká historie věnečku pro první svaté přijímání Věneček je hlavový doplněk, jehož počátky sahají až do starověku. V té době byl pleten z větviček myrty a nošen na počest bohyně Afrodity. Postupem času se stal symbolem nevinnosti, a proto ho nejčastěji nosily dívky a svobodné ženy.

Jak se věneček stal součástí oblečení pro první svaté přijímání? V minulosti byla první svatá přijímání příležitostí pro "ukázání se" bohatších rodin. U oltářů dominovaly bohatě zdobené šaty pro dívky a chlapecké obleky z kvalitních materiálů. Aby byl obnoven skromný a čistý charakter slavnosti, farnosti začaly zavádět jednotné alby. A tak se věnečky staly doplňkem, který dodával outfitu jedinečný vzhled.

Jaký věneček pro první svaté přijímání vybrat – umělý nebo ze živých květin? První svatá přijímání obvykle připadají na květen, kdy příroda rozkvétá různými květy. Proto se v minulosti běžně vytvářely věnečky ze živých rostlin. Nejčastěji byly vybírány růže (zejména ty s malými květy na větvičkách), gypsophila, karafiáty, chryzantémy a konvalinky.

Móda se ráda vrací a v posledních sezónách je stále vidět návrat k věnečkům ze živých květin. Jak vytvořit takový doplněk pro vaši dceru? Na první pohled se to může zdát složité, ale stačí trocha trpělivosti a soustředění a výsledky budou ohromující!

Co budete potřebovat k vytvoření věnečku ze živých květin?

Samozřejmě květiny! Ale abyste to nepřehnali, použijte maximálně 2 druhy. Tímto způsobem zachováte přirozený vzhled outfitu. Floristický drát s průměrem min. 1 mm jako základ věnečku. Ideálně by měl být hned zelený, aby se nemusel dodatečně maskovat. Přesný obvod hlavy dítěte. Plánujete uzavřený věneček? Změřte obvod hlavy dítěte krejčovskou páskou. Příliš velký obvod způsobí, že doplněk bude neustále padat na oči vaší dcery, a příliš malý bude nepříjemně tlačit. Saténová stuha. Dobrým řešením pro začátek dobrodružství s tvorbou věnečků jsou nastavitelné doplňky. V tomto případě se nejlépe osvědčí saténová stuha. Navíc volně padající stuhy dodají celkovému stylingu romantický a velmi dívčí charakter. Zelená floristická páska bude užitečná pro maskování a spojování konců květin. Floristické lepidlo použijete, pokud budete chtít přidat do věnečku květiny s krátkými stonky. Díky němu se květina udrží na správném místě. Lepidlo také zajišťuje vlhkost, díky čemuž bude věneček déle vypadat čerstvě.

V případě věnečků ze živých květin je stále otázkou správného skladování ozdoby. Příliš brzy vyrobený věneček ochabne a bude vypadat neelegantně. Co v takové situaci udělat?

Hotový věneček skladujte v lednici v uzavřené nádobě. Mějte na paměti, že ne každý druh květin vydrží stejně dlouho. Pokud chcete, aby vaše dcera mohla věneček nosit ještě následující den, nebo plánujete jeho přípravu trochu dříve, rozhodněte se pro myrtu nebo gypsophilu. Vyhněte se světlým růžím – jejich okvětní lístky nejrychleji ztrácejí ideální vzhled.

Pokud ve spěchu příprav na první svaté přijímání nemáte čas na vytvoření takového věnečku, můžete si jej koupit ve verzi umělé. Tento doplněk bude vždy vypadat dobře a bude určitě trvalejší než jeho živý protějšek. Bude také krásnou památkou na toto výjimečné událost.

Co místo věnečku pro první svaté přijímání? Vaše dcera odmítla nosit věneček pro první svaté přijímání? Nic není ztraceno! Pokud chcete ozdobit její účes toho dne, máte ještě několik možností.

Hlavové pásky pro dívky Vynikající alternativou k věnečku na první svaté přijímání jsou ozdobné hlavové pásky. Mnoho z nich obsahuje dodatečné aplikace jako perličky, flitry, tylové mašle nebo umělé květiny. Pamatujte však, aby pásek byl sladěný s celkovým outfitem - nejlépe ho vybrat podle barvy vybraných šatů pro dívku na první svaté přijímání.

Prohlédněte si nyní dostupné hlavové pásky pro dívky z kolekce Zoya Fashion – KLIKNĚTE ZDE.

Ozdobné sponky do vlasů pro dívku Pokud jste se rozhodly pro konkrétní účes místo volně rozpuštěných vlasů, dobrým nápadem na jeho oživení budou sponky do vlasů. Jemné materiálové mašličky, lesklé perličky a flitry dokonale podtrhnou vzhled a pomohou ještě lépe upevnit celý účes.

Vyberte si z mnoha typů spon do vlasů a vytvořte nezapomenutelný outfit pro první svaté přijímání – KLIKNĚTE ZDE.

Další doplňky, které stojí za zvážení při vytváření outfitu s šaty pro dívku na první svaté přijímání Co ještě zdůrazní jedinečný vzhled vaší dcery během tak důležité události, jakou je první svaté přijímání? Přidejte tyto doplňky k vybraným šatům pro první svaté přijímání a uvidíte efekt!

Bolerko Počasí v květnu může být proměnlivé. Proto bolerko nejen perfektně doplní outfit pro první svaté přijímání, ale také ochrání ramena dítěte před chladem. Navíc takové okrytí můžete využít i pro jiné sady, takže je dobré ho mít „pro jistotu“.

Prohlédněte si dostupné modely bolerek z kolekce Zoya Fashion a vyberte ideální střih na tento výjimečný den – KLIKNĚTE ZDE.

Punčocháče, podkolenky Při nepříznivém počasí je dobré chránit nejen dětská ramena, ale i nohy. V tomto případě se skvěle hodí dívčí podkolenky a punčocháče pro dívky. Modely s přídavkem andělských křídel nebo jemných mašliček určitě zajímavě oživí celý outfit.

Prohlédněte si nyní výjimečné punčocháče pro vaši dceru – KLIKNĚTE ZDE.

Kabelky Užitečným doplňkem pro dívku během prvního svatého přijímání je malá bílá kabelka na jemném řemínku nebo řetízku. Nejen doplní outfit, ale bude také skvělým místem pro uložení kapesníčků, růžence nebo modlitebníku během mše svaté.

Rukavičky Nejsou nezbytným doplňkem pro outfit pro první svaté přijímání, ale rukavičky určitě dodají eleganci a umožní vaší dceři cítit se jako malá princezna. Stojí za to je zvážit!

Ať je den prvního svatého přijímání vaší dcery nezapomenutelným a výjimečným událostí ve vašem životě. Koneckonců, je to její speciální svátek!

Přidat komentáře (0)

Submit
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium