Červené šaty pro dívky - které se budou vaší dceři líbit? 0
Červené šaty pro dívky - které se budou vaší dceři líbit?

Červená je jednou ze tří základních barev - a tou nejintenzivnější. Silně působí na emoce, je spojována s akcí a vždy přitahovala pozornost. Proto je tak oblíbeným odstínem pro dámské i dívčí oblečení.

S čím si červenou barvu spojujeme? Jsou červené šaty pro dívku dobrý nápad? Pro jaké příležitosti je vhodné nosit kreace v této barvě? Na co dalšího byste měli při výběru takových šatů pamatovat? Které z šatů dostupných v Zoya Fashion se budou vaší dceři líbit? Zjistěte to v našem článku!

 

Co znamená červený odstín?

Lidský mozek nejrychleji vnímá teplé barvy a červená je z nich nejteplejší. V pravěku nám pomáhala přežít jako druh. Výskyt červené barvy předznamenával potřebu rychlé akce - obvykle tento odstín znamenal oheň, krev nebo nebezpečí. Náhlé reakce na tuto barvu nám zůstaly dodnes, proto tak rychle nacházíme červenou barvu ve svém okolí.

Červená barva navíc nejvíce stimuluje naše tělo - dlouhodobé působení této barvy může vyvolat příznaky, jako je zrychlené dýchání, zrychlený tep a metabolismus, vyšší krevní tlak, zvýšené svalové napětí a dokonce i agresivita. Proto se doporučuje červenou barvu v prostředí omezit.

Barvu jsme zvažovali z biologického hlediska, ale jak to vypadá z psychologického hlediska? Díky své intenzitě je to barva, která je nejčastěji připisována moci, extroverzi, vášni a... lásce! Proto si červené šaty tak často vybírají dívky, které jsou odvážné, rády vynikají a milují kontakt s ostatními lidmi.

 

K jakým příležitostem se hodí červené šaty pro dívku?

Jelikož je to barva, která upoutá pozornost, nebude vhodná pro každou významnou událost. Červené šaty pro dívky je lepší nevybírat na křtiny nebo svaté přijímání. Na svatby volte kreace v trochu tlumenějších odstínech této barvy.

A pro jaké události stojí za to uvažovat o červených šatech pro dívky? Na události, kde malá módní návrhářka může a měla by vyčnívat z davu! Plesy, večírky nebo narozeniny jsou ideálními příležitostmi pro nošení této barvy.

Červené šaty pro dívky jsou také již mnoho let oblíbeným trendem... na Vánoce! O Vánocích je tato barva dokonce velmi žádaná. Pokud chcete svou dceru obléknout na štědrovečerní večeři, směle zvolte kreace v tomto odstínu! Vaše dítě jistě pocítí zvláštní sváteční atmosféru a bude se cítit krásné a módní.

Skvělým nápadem bude také zvolit červené šaty pro dívku na Silvestra! Zvláště pokud se rozhodnete pro flitrovanou verzi tohoto oblečení. Díky tomu bude vaše dcera nejen vyčnívat z davu, ale také zazáří na tanečním parketu krásným třpytem.

 

Modely červených šatů pro dívky dostupné na Zoya Fashion

Červené šaty pro dívky patří k nejoblíbenějším modelům, a proto jsme se postarali o to, aby se v naší nejnovější kolekci objevily nejrůznější modely. Mezi dostupnými vzory najdete velurové, krajkové, flitrové, tylové, pletené nebo bavlněné šaty. Najdete v nich to pravé pro každou situaci.

 

Flitrové šaty pro dívky

Třpytivé a červené šaty pro dívky jsou nepochybně spojeny s Vánocemi a Silvestrem. Flitrové modely kreací dokonale odrážejí atmosféru tohoto výjimečného období a krásně podtrhují vzhled dítěte. Pokud k flitrovému svršku přidáte lehký a vzdušný tyl, máte pro svou dceru nádhernou možnost oblečení. Elisa, Ana, Bianka jsou šaty pro dívky, které v tomto ohledu jistě splní vaše očekávání.

 

Bavlněné šaty pro dívky

Carmen je jedinečnou nabídkou pro malé módní nadšence. Reflexní nit obsažená v bavlněné látce dodává nenápadný, ale znatelný lesk a červená barva je ideální pro upoutání pozornosti. Elegantní šaty pro dívky mají velmi jednoduchý střih zúžený elastickým pasem, takže je můžete použít k nejrůznějším outfitům.

 

Velurové šaty pro dívky

Velur je velmi příjemný a hřejivý materiál, který je spojován s jemným dotykem broskvové kůže. Snadno se z něj vytvářejí velmi elegantní šaty pro dívky na zvláštní příležitosti. Pokud k němu přidáte sytý odstín vínově červené, máme dokonalý návrh například na Vánoce. Pokud hledáte velurové šaty, měly by vás oslovit Pilar a Vera z naší kolekce!

 

Krajkové šaty pro dívky

Vaše dcera si nepotrpí na bohatě zdobené dívčí šaty, ale ráda by na sebe upozornila při významné události? Pak si pohrajte s barvami! Bohemia nebo Gaia jsou krajkové a jemné dívčí šaty, které si vaše dítě jistě zamiluje. Perfektně se hodí do boho stylu a díky červené barvě se malá módní naděje odliší od ostatních pozvaných hostů.

 

Tylové šaty pro dívky

Hledáte lehké, vzdušné a elegantní červené šaty pro dívku na zvláštní příležitosti? Pro tento účel se nejlépe hodí tylové modely. Díky mnoha vrstvám tohoto materiálu v nich holčička vypadá jako pohádková princezna. Přidejte krajkový vršek a krásně zdobený pásek a máte recept na dokonalý outfit pro významné rodinné události. Nezapomeňte se podívat na naše návrhy pro Provence a Chantal, které vám jistě ukradnou srdce!

 

Pletené šaty pro dívky

Zimní období nás nutí vytáhnout ze skříní teplé a silné oblečení. Je možné v tomto ročním období nosit dívčí šaty? Ano, za předpokladu, že si vyberete pletené modely Salma nebo Nel. Úplet je bavlněná tkanina s hustou vazbou, takže dokonale udržuje tělesnou teplotu. Kromě toho mají kreace prezentované Zoya Fashion velmi jednoduchý střih, takže je můžete sladit jak ke zvláštním příležitostem, tak ke každodennímu oblečení. Červená barva jim dodá ještě výraznější charakter.

Přidat komentáře (0)

Submit
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium