Jak oblékat dítě pro zvláštní příležitosti? 0
dívčí společenské šaty, luxusní dívčí šaty, dívčí šaty na svatbu, šaty pro družičky dívčí, dívčí šaty, dívčí oblečení, dívčí letní šaty, dívčí slavnostní šaty

Dítěti, stejně jako dospělému, jedny slavnostní šaty nestačí. Během roku se bude účastnit různých oslav – těch více či méně slavnostních, ve škole, s rodinou či přáteli. Je dobré, když dívčí šaty odrážejí tento charakter a dávají dítěti pocit jistoty a svobody.

Zdůrazníme je výběrem vhodného střihu, typu materiálu, zdobení a barev. Níže uvádíme několik tipů, které vám pomohou vybrat ty správné dívčí šaty pro tuto příležitost.

Dívčí šaty na dovolenou

Ty strávené v rodinném prostředí nebo doma nám umožňují trochu uvolněnější střih a design, ale navozují hřejivou, srdečnou atmosféru. Vyplatí se obléct si šaty v barvách spojených se svátky – červená, tmavě modrá, zelená nebo zlatá. Lépe poslouží i šaty s dlouhým rukávem, velurové a dokonce i pletené. Skvělou volbou mohou být například červené pletené šaty Nel, šaty Ana červeného vína nebo šaty Ines.

Dívčí šaty na svatby a plesy

V tomto případě si můžeme dovolit ještě trochu šílenství. Místo splývavých materiálů můžeme zvolit světlou, tylovou úpravu - efektní, ale poskytující velkou volnost pohybu při tanci a hraní. Můžeme se rozhodnout i pro trochu výraznější střihy a barvy. Dívčí šaty na svatební hostinu vypadají skvěle jak v tradiční barvě pudrově růžové (jako šaty Chantal s asymetrickým lemem), tak i ve výrazné fuchsiové barvě.

Šaty k narozeninám

Zapomínat by se také nemělo na pohyblivost a živost dětských her. Dívčí šaty musí vydržet všechny tyto útrapy a navíc musí být naprosto pohodlné. Za zvážení tedy stojí trochu volnější modely bez rukávů a bavlněná podšívka příjemná na tělo.

Výjimečné pohodlí nám poskytnou tylové šaty Ismena nebo velmi dívčí šaty Naomi. Tyto dva půvabné návrhy šatů pro holčičky dokonale zdůrazňují dětskou přirozenost a nenáročnost.

Dívčí šaty na školní oslavy

Pro školní apely a gala vybírejme dívčí šaty jednoduchých střihů a pastelových barev. Jednak zdůrazňovat důležitost místa a času a jednak – nezahltíme dítě tradičním opotřebovaným akademickým granátem. V takových situacích dobře fungují trapézové střihy nebo šaty střižené v pase a s rozšiřujícím se lemem.

Přidat komentáře (0)

Submit
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium