Kde získat inspiraci pro módní oblečení pro dívky? 0

Designů, barev, modelů a střihů dívčích šatů je na trhu nepřeberné množství! V kamenných i internetových obchodech najdete mnoho kreací jak pro velké příležitosti, tak pro každodenní styling.

Jak se v tom všem neztratit a vytvořit šatník, který bude obsahovat pohodlné, módní a praktické šaty pro vaši dceru? Kde získat nápady na zajímavé styly v závislosti na situaci?

Je to těžký úkol, ale ne nemožný! Klidně se dozvíte, jak vytvořit soupravy, které využijete na mnoho důležitých událostí i na ty o něco méně důležité. Kde hledat ty správné znalosti na toto téma?

 

Důležité informace před nákupem šatů pro dívku

Než se pustíte do hledání nejnovějších módních trendů mezi šaty pro dívky, znáte několik pravidel, kterými je třeba se při výběru řídit.

  • Zkontrolujte, z čeho jsou šaty pro dívku vyrobeny. Čím více přírodních materiálů ve složení, tím lépe. Vyznačují se výbornou prodyšností, takže si můžete být jisti, že se vaše dítě nebude potit ani nastydne. Navíc jsou často mnohem měkčí než jejich umělé protějšky, takže nebudou dráždit pokožku vašeho dítěte a způsobovat oděrky. To je důležité zejména pro děti, jejichž pokožka je extrémně citlivá!
  • Podívejte se na postavu svého dítěte. Je spíše drobnější postavy, nebo má trochu kulatější tvary? To určí, který střih šatů pro dívku bude vhodný a ve kterém se bude cítit a vypadat správně. Ne vše, co je momentálně v módě, bude pro vaše dítě vhodné.
  • Vyberte správnou barvu dívčích šatů. Vyplatí se vybrat barevnou paletu, která odpovídá typu pleti, barvě vlasů a očí vašeho dítěte. Tím zvýrazníte přednosti své dcery a ona se bude ve svém novém stylu cítit sebevědomě.
  • Postarejte se o pohodlí svého dítěte. Móda je jedna věc, ale nejdůležitější by pro vás mělo být, aby se vaše dcera v oblečení cítila pohodlně a uvolněně. Analyzujte, zda vybraný model nebude příliš omezující, a zvažte výběr správné velikosti a délky pro daný styl.

 

Zdroje inspirace pro styling s dívčími šaty v hlavní roli

Existuje mnoho míst, odkud můžete čerpat nápady na nové stylistické kompozice pro svou dceru podle libosti. Nebudeme se zde věnovat zjevným zdrojům, jako je módní tisk nebo konkrétní televizní kanály, ale pokusíme se přiblížit téma ze strany... internetu!

Internet je dnes dostupný téměř každému a prakticky ve všech koutech světa. Stačí jen vytáhnout chytrý telefon a všechny potřebné informace máte prakticky zdarma na dosah ruky. Jak tedy toto médium využít k vyhledání nejnovějších zpráv o dětské módě? Podívejte se na naše doporučení!

 

Pinterest

Tento portál je plný inspirace! Stačí zadat do vyhledávače správnou frázi a najdete stovky tisíc nápadů na styling dívčích šatů. Pinterest již mnoho let slouží jako místo pro sdílení kreativity a hledání nápadů - a to nejen v oblasti módy a krásy. A co víc, pokud začnete na svůj profil "připínat" relevantní obrázky, Pinterest vám časem začne sám nabízet obrázky s podobnou tematikou, takže nemusíte hledat inspiraci speciálně!

 

Instagram

Sociální médium, které je do značné míry založeno na vizuálním obsahu. Chcete-li najít zajímavou módní inspiraci, je v tomto případě nejlepší používat hashtagy jako #fashionchildren nebo #dressgirls. Funguje na podobném principu jako Pinterest, ale s tím rozdílem, že s autory profilů můžete aktivně komunikovat. Stačí si vyhledat tvůrce, kteří vás zajímají - v tomto případě to mohou být profily rodičů nebo módních stylistů - a začít je sledovat. Můžete také komentovat jejich příspěvky nebo jim napsat soukromou zprávu. Algoritmus se časem naučí, co vás nejvíce zajímá, a na kartě Prozkoumat vám bude zobrazovat nejnovější a nejzajímavější návrhy stylingu pro děti.

 

Skupiny na Facebooku

Je také bohatým zdrojem zajímavostí o módě pro děti. Facebook nabízí mnoho tematických skupin, kde se můžete podělit o své otázky s ostatními uživateli webu. Určitě si zde najdete své místo s módní inspirací, kde můžete s ostatními maminkami diskutovat o novinkách v oblasti dětského stylingu.

 

Webové stránky

V dnešní době mnoho módních redakcí přesunulo své aktivity na internet. Pokud tedy hledáte informace o novinkách v dětském stylingu, najděte si některé známé portály a pravidelně je sledujte. Můžete se také přihlásit k odběru newsletterů nebo RRS a být informováni o nových článcích z oblasti módní inspirace.

 

Módní blogy

Kdo může vědět o dětské módě více než výrobci dětského oblečení? Blogy jsou velmi cenným zdrojem módní inspirace, kde najdete mnoho cenných rad nejen o nejnovějších trendech, ale také o samotném výběru oblečení pro vaše dítě. Mnoho blogů vedou lidé, kteří se módou zabývají profesionálně nebo vášnivě, například stylisté.

Na stránkách Zoya Fashion vytváříme také znalostní databázi, ze které se můžete dozvědět například to, jak oblékat dítě v chladnějším počasí, jaké modely šatů pro dívky vybírat v závislosti na příležitosti nebo na co si dát pozor při výběru šatů pro dívku k jejímu ročnímu výročí. Naším posláním je nejen poskytovat ty nejkrásnější šaty pro dívky, ale také vzdělávat - aby si každá mladá dáma a její maminka dokázaly vybrat to, co je pro ně nejlepší.

Teď, když už víte, kde najít tu nejlepší módní inspiraci, je čas jednat! Prozkoumejte naše další články v sekci BLOG a dozvíte se více o módních šatech pro dívky.

Přidat komentáře (0)

Submit
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium