Oslavte Mezinárodní den žen stylově Úžasné šaty pro dívky 0
Oslavte Mezinárodní den žen stylově Úžasné šaty pro dívky

Na Mezinárodní den žen nemusí ženy čekat na dárek od mužů. Mohou si udělat radost samy! Je důležité toto učit dívky od nejútlejšího věku. Podívejte se na naše nápady na toto speciální svátek a zjistěte, jaké šaty pro dívky budou vhodné pro tuto příležitost.

Odkud pochází svátek žen? Některé zprávy říkají, že Mezinárodní den žen má své kořeny již v antice. Svátek připadal právě na začátek března a byl předzvěstí nového roku. Byl spojen s tzv. matronáliemi, což byla římská oslava mateřství, plodnosti a ženského principu. V této době muži dávali svým ženám malé dárky, odtud takové původní spojení.

Nicméně ve skutečnosti je Mezinárodní den žen především spojen s bojem této pohlaví za rovná práva ve společenském, profesním a soukromém životě v 20. století. První oslavy tohoto svátku se konaly 28. února 1909. Tehdy se uskutečnilo první shromáždění členek Socialistické strany Ameriky na památku stávky v bavlnářské továrně v USA z roku 1857. Rok poté, během kongresu Mezinárodní socialistické ženy v Kodani, shromáždění oficiálně založilo nyní celosvětově slavený Mezinárodní den žen.

S ohledem na historii si tím více myslíme, že stojí za to Mezinárodní den žen slavit. Ačkoliv je ještě mnoho co dělat, dámám se podařilo dosáhnout mnoha úspěchů v oblasti volebních práv nebo pracovních práv. Je důležité o tom hlasitě mluvit a předávat příběh další generaci, ale také jednoduše oslavovat svou ženskost.

Každý den mají ženy dostatek výzev, tak proč si na jeden den neudělat něco pro sebe!

Nápady na zajímavé strávení Mezinárodního dne žen Děti se učí pozorováním chování dospělých. Proto ukážete své dceři, že ona a její potřeby jsou také důležité a má plné právo věnovat čas jen sama sobě. Mezinárodní den žen je vynikající příležitostí k tomu, aby trochu zpomalila a zaměřila se na sebe.

Co tedy udělat, aby tento den byl výjimečný? Zde jsou naše návrhy.

Setkání s přítelkyněmi Dovolte dceři domluvit se s kamarádkami na společný „dívčí výlet“. Jsou to první kroky v její ženskosti a nejlépe tento čas strávit ve skupině. Ať společně jdou do kina, na pizzu nebo do herny. Takové setkání určitě umožní relax a dobrou náladu na zbytek dne a i vy, milá maminko, si chvíli odpočinete!

Tematické dílny 8. března se velmi často pořádají různé události týkající se ženskosti a historie žen. Možná je to dobrý plán na strávení dne pro dítě? Takové aktivity nejen rozšíří znalosti a obzory, ale také vám poskytnou spoustu radosti a krásných vzpomínek.

Výlet s maminkou Kdo je nejlepší kamarádkou dívky od nejútlejšího věku? Samozřejmě její maminka! Mezinárodní den žen je vynikající příležitostí na společně strávený čas. Můžete společně dělat ty „typicky dívčí“ věci. Možná společné nákupy v nákupním centru? Nebo výlet do kosmetického salonu na nehty? Když už bláznit, tak bláznit!

Co dělat v domácím útulku? Někdy bývá tak, že počasí venku není příznivé, kamarádky se odhlásily ze setkání a k tomu se přidá nějaká ošklivá horečka. V takovém případě nezoufejte a uspořádejte čas doma! Co navrhujeme?

Promítání oblíbených animací. Deky, svačiny, televize a super zábava! Nebo domácí SPA? Udělejte si domácí masku, vyberte si oblíbené krémy a kondicionéry na vlasy. Takové procedury určitě přinesou spoustu zábavy! Dobrým nápadem budou také domácí převleky! To je vynikající příležitost, aby jste s dcerou promluvily o módě a komponování oblečení, a také prozkoumaly šatníky v hledání zajímavých stylizací např. se šaty pro dívky.

Oslavte krásně a v tento den vyberte elegantní šaty pro dívku! Ačkoliv je důležité dbát o slušný a módní oděv každý den, na svátek žen tím více je třeba ukázat dítěti, že by mělo oslavovat svou dívčí povahu. A nejlépe to udělat prostřednictvím jedinečné a neopakovatelné stylizace. Použijte k tomu elegantní šaty pro dívky, které zajistí, že tento den bude nezapomenutelný!

Co doporučujeme z naší nejnovější kolekce šatů pro dívky Zoya Fashion na Mezinárodní den žen? Podívejte se na naše návrhy!

Carla Růžová? Je! Volánky? Přítomné! Elegantní výstřih v pase? Také. Přidejme k tomu nejmodernější rukávy této sezóny připomínající křídla anděla a máme ideální šaty pro dívku na Mezinárodní den žen – Carla. Co nejlepší, tento model můžete využít i na mnoho dalších příležitostí, jako jsou svatby, komunie nebo rodinná setkání.

Iris Šaty pro dívky, které se hodí k mnoha postavám? Iris je jednoduchá kreace s trapézovým tvarem a elegantními rukávy ve formě volánků. Fuksiová barva zdůrazní krásu vaší dcery a zajistí, že si ji určitě zapamatují. Díky této kreaci vytvoříte mnoho jedinečných kombinací jak na každý den, tak na svátek.

Aldina Vaše dcera nemá ráda volánky? Podívejte se tedy na šaty pro dívky Aldina. Jedná se o jednoduchou, lehce rozšířenou kreaci na silnějších ramínkách. Co tedy činí tento model tak výjimečným a proč byste ho měli zvážit jako stylizaci na Mezinárodní den žen? Především její barva – prolínající se odstíny fialové a modré způsobují, že šaty jemně, ale účinně přitahují pozornost.

Lila Jednoduché, elegantní a zároveň velmi výjimečné šaty pro vaši dceru na Mezinárodní den žen – to jsou šaty pro dívky Lila. Stejně jako Aldina, je to lehce rozšířený model krásné růžové barvy. Dokonale se hodí během chladnějších dnů díky dlouhým rukávům. To, co přitahuje pozornost k této kreaci, je výjimečné dokončení výstřihu a spodní části. Díky tomu tyto šaty pro dívky zazáří ještě během mnoha důležitých událostí.

 

Přidat komentáře (0)

Submit
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium