Malý andílek, neboli první svaté přijímání 2024 0
Malý andílek, neboli první svaté přijímání 2024

Už brzy, za okamžik, přijde květen a s ním začne sezóna prvních svatých přijímání. Jedná se o jednu z nejdůležitějších událostí v životě vaší dcery – každá dívka chce v tento den vypadat ohromně. Proto je dobré již dříve přemýšlet o stylizaci pro tento velký den vašeho dítěte.

Co vybrat, aby to bylo módní, pohodlné a praktické? Jaké jsou trendy pro první svaté přijímání v roce 2024? Co dělat s oblečením, pokud byl již předem určen komunijní oděv ve formě alby? Jaké šaty pro dívku vybrat na památku prvního svatého přijímání? Čtěte dál!

Jaké by měly být ideální šaty na první svaté přijímání pro dívku? První svaté přijímání je pro vaše dítě velmi vzrušující událost. Koneckonců se na tento den připravovalo dlouhou dobu, cvičilo modlitby, básničky a pořadí událostí během mše svaté. Aby jste trochu zpříjemnili dceři tento stresující čas, stojí za to věnovat se tomu, co dívky mají nejraději – výběru komunijních šatů!

Existuje však několik směrnic, kterých byste se měli držet, aby vybraná kreace mohla skutečně sloužit jako šaty na první svaté přijímání. Jaké to jsou otázky?

Barva kreace. Šaty na první svaté přijímání pro dívku by měly být bílé. To vyplývá ze symboliky této barvy, která znamená čistotu a nevinnost (jako duše dítěte). Naštěstí existuje mnoho odstínů bílé, takže bez problému přizpůsobíte kreaci typu krásy vašeho dítěte. Délka. U šatů na první svaté přijímání, čím delší kreace, tím lépe. Stylizace na tuto událost by měla být skromná a zakrývat většinu těla. Proto, vybírejte modely s délkou ke kolenům a delší. Doplňky. Pamatujte, že jde o první svaté přijímání, ne o svatbu! Proto nepřehánějte s bohatstvím ozdob a množstvím materiálu v šatech na první svaté přijímání pro dívku. Pohodlí. Nejdůležitější by měl být komfort vašeho dítěte. Vyberte tedy jednoduché modely komunijních šatů, aby vaše dcera mohla po celé události volně hrát a tančit.

Co v případě, kdy farnost předem určí nošení alb a vy jste již zakoupili šaty na první svaté přijímání pro dívku? Nebojte se – kreace se perfektně hodí na rodinnou oslavu po mši svaté. Vaše dcera se v ní určitě bude cítit lépe, než být celý den v albě.

Památka prvního svatého přijímání – koupit větší šaty pro dívku na zásobu nebo ne? Některé farnosti rok po prvním svatém přijímání organizují tzv. památku prvního svatého přijímání. Jedná se o mši svatou, během které děti ve slavnostních oblecích nebo komunijních albách připomínají tuto důležitou událost. V takovém případě se u mnoha maminek rodí pochybnosti, co dělat se šaty na první svaté přijímání nebo albou?

Existují 2 řešení této situace:

Můžete zakoupit o velikost větší a trochu delší šaty pro dívku na první svaté přijímání nebo albu. Před událostí lehce zkrátíte kreaci, aby se dítě nepřišláplo nadměrným množstvím materiálu. Za rok, když vaše dcera povyroste, rozparete nit a kreace je připravena!

Toto řešení má také své nevýhody: v den prvního svatého přijímání bude vaše dcera mít nevhodně padnoucí šaty na první svaté přijímání a nemáte jistotu, že vybraná velikost za rok určitě bude odpovídat. Můžete také nechtěně poškodit kreaci během rozpárávání podšívky.

V roce události kupujete nové šaty na první svaté přijímání pro dívku nebo albu. Nevýhody? Musíte utratit další peníze, ale máte jistotu správného padnutí kreace. Navíc to bude velká radost pro vaši dceru, pokud bude moci vybrat druhé, módní šaty na tento den.

Jak se postarat o šaty na první svaté přijímání, aby vydržely do tohoto důležitého dne? Už jste vybrali šaty pro dívku na první svaté přijímání? Skvěle! Aby vaše dcera mohla vypadat co nejlépe, je nyní potřeba je správně uchovat. Jak na to?

Pověste šaty na první svaté přijímání na věšák. Díky tomu na nich nevzniknou záhyby a deformace. Použijte obal. Bílé oblečení rádo ztrácí svou barvu pod vlivem světla a prachu. Aby šaty zůstaly dokonale bílé, umístěte je do obalu. Díky tomu budou v tento den vypadat perfektně! Pokud chcete trochu osvěžit vzhled vybraných šatů pro dívku na první svaté přijímání, den před událostí je ošetřete parním žehličkem. Než se však pustíte do práce, pečlivě si přečtěte etiketu a seznámte se s uvedenými symboly.

Pro více rad týkajících se praní a uchovávání šatů pro dívky navštivte naše další články:

Jak uchovávat šaty pro dívky, aby si zachovaly svůj tvar na dlouho? Jak vyprat šaty pro dívku, aby mohly sloužit na mnoho příležitostí? Bílé šaty pro dívky – je to dobrá volba?

Trendy prvního svatého přijímání 2024, tedy jaké šaty na první svaté přijímání pro dívku budou módní v této sezóně? Co bude módní během prvního svatého přijímání 2024? Tato sezóna je ve znamení jednoduchosti a klasiky. To však neznamená, že letošní šaty na první svaté přijímání pro dívky budou chudé!

Pokud jde o střih, dominují dlouhé, ale odhalující kotníky, volné modely se šerpou v pase. Horní část šatů pro dívku je hladká, zatímco spodní část je z jemného tylu. Občas se objevují i jemné prošívání na okraji kreace. Nejvíce zdobené jsou obvykle rukávy, výstřih nebo pas, díky čemuž šaty získávají neopakovatelný charakter. Elegantní, dívčí a skromné.

Nejmodernější modely šatů na první svaté přijímání pro dívky v Zoya Fashion Podívejte se na naši nejnovější kolekci šatů na první svaté přijímání 2024 a vyberte mezi nimi kreaci, ve které se vaše dcera bude cítit jako malý andílek! Které modely doporučujeme nejvíce?

Ayla Šaty pro dívku Ayla dokonale odpovídají současným trendům prvního svatého přijímání 2024. To, co je odlišuje od ostatních kreací a činí je opravdu výjimečnými, je jemně zdobená diamanty šerpa v pase a peříčkové rukávky. Díky tomu celý vzhled působí lehce a velmi romanticky.

Elida Jsou u vás pravidla týkající se vzhledu šatů na první svaté přijímání pro dívku poměrně přísná? Elida se zde hodí dokonale! Lehce lesklý vrch s jemnými krystaly u výstřihu se skvěle kombinuje s padajícím tylu na spodní části. To bude nádherná kreace na tak důležitou událost!

Lara Dívčí, skromná, prostě dokonalá – takové jsou šaty na první svaté přijímání Lara. Proč je vybrat na první svaté přijímání vaší dcery? Díky jemným tylu volánkům na ramenou a na spodní části kreace bude vaše dítě vypadat ohromně, a přitom subtilně. To je ideálně zvolená stylizace pro takový svátek.

Přidat komentáře (0)

Submit
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium