Jak zvládnout dětský účes? Vyberte si gumičky do vlasů a sponky pro dívky! 0
Jak zvládnout dětský účes? Vyberte si gumičky do vlasů a sponky pro dívky!

Mnoho dívek se pyšní dlouhými, krásnými vlasy, ale z dlouhodobého hlediska pro ně může být tento účes problematický. Prameny vlasů se například mohou nečekaně utopit v misce s polévkou nebo se zachytit uprostřed tance a hry. Je tedy možné zůstat v pohodlí, aniž by se děti musely stříhat? Naštěstí ano!

Stačí, když své dceři dopřejete pohodlný sestřih! Hodit se vám budou dětské vlasové doplňky, jako jsou gumičky do vlasů, sponky pro dívky nebo vhodné gumičky. Nemusí jít o složitý účes, který by zvládl dívčí vlasy - stačí jednoduchý culík nebo jemný drdol, díky kterému bude hraní vašeho dítěte mnohem pohodlnější.

 

Mohou dětské vlasové doplňky přispět ke zdraví vlasů?

Dívčí čelenky, dětské sponky a gumičky do vlasů se nejčastěji používají při vytváření účesů na velké události, jako jsou svatby nebo přijímání. Vyplatí se však začít je používat i pro každodenní úpravu dětských vlasů, protože mohou pomoci se správnou péčí a údržbou. Jak?

Správné sepnutí vlasů může minimalizovat mechanické poškození při hře. U volně rozpuštěných vlasů je větší riziko, že se vaše dcera o něco zachytí, než u tradičního "culíku".

Je dobré svázat jí vlasy těsně před spaním. Tímto způsobem také omezíte poškození způsobené kontaktem hlavy dítěte s polštářem a neustálým hnětením vlasů při změně polohy. Je však důležité nesvazovat je příliš pevně, protože to může způsobit oslabení vlasových kořínků.

Nezapomeňte dát vlasům dítěte čas na odpočinek. Nenechávejte je svázané 24 hodin denně, protože to může být kontraproduktivní a vést k nadměrnému vypadávání vlasů a bolesti pokožky hlavy. Důležitá je umírněnost, proto dopřejte svému dítěti večer čas na narovnání vlasů.

Můžete si také vytvořit společný rituál, kdy budete vlasy po stanovenou dobu česat měkkým kartáčem. Nejenže se tak postaráte o důležitou součást vzhledu svého dítěte, ale také vás to sblíží.

 

Co byste měli vědět, než si koupíte své první dětské vlasové doplňky?

Gumičky do vlasů, sponky do vlasů pro dívky nebo gumičky jsou doplňky, které by měly nejen vytvořit krásný účes na hlavě vaší dcery. Existuje také několik dalších důležitých aspektů, které byste měli vzít v úvahu, než tyto výrobky vhodíte do nákupního košíku.

  • Materiál. Dětské vlasové doplňky by měly držet účes pohromadě a zároveň být šetrné k citlivé pokožce hlavy. Ujistěte se, že vázačky do vlasů nebo sponky pro dívky, které vyberete, jsou vyrobeny z bezpečných materiálů, které dítěti neublíží ani nezpůsobí alergické reakce.
  • Tvar. Snažte se vybírat dívčí sponky, které jsou na koncích více zaoblené. Tím se minimalizuje riziko poškrábání a zranění při frenetické hře.
  • Jehly a záložky. Dívčí gumičky do vlasů s jemnými jehličkami mohou na hlavě lépe držet, ale na druhou stranu mohou také způsobovat bolest na dětské pokožce hlavy. Zkontrolujte, jak ostré jsou výstupky na čelence, a pokud můžete, vybírejte hladké modely.
  • Sladění s oblečením. Dívčí sponky, čelenky a gumičky do vlasů by měly také ladit s celkovým oblečením, které dítěti na důležitou událost obléknete. Pokud tedy již máte pro dívku šaty, zvažte, jakou barvu a tvar zvolíte pro vlasové doplňky dítěte.
  • Příležitost. Je důležité, aby se vlasové doplňky vašeho dítěte hodily také k události, na kterou se chystáte. Zvažte, zda můžete zvolit křiklavé doplňky, nebo zda je lepší zvolit tlumenější vlasové prvky.
  • Množství. Více neznamená vždy lépe. Pokud se rozhodnete pro dívčí gumičku do vlasů, zvolte jemné dětské sponky. Opulentnější účesy můžete udělat, když neplánujete mít na dceřině hlavě mnoho doplňků. Nejdůležitější je udržovat věci s mírou.
  • Pohodlí vašeho dítěte. Především by se vaše dcera měla s vybranými vlasovými doplňky cítit pohodlně. Při nošení dětských vlasových doplňků by ji nemělo nic bolet, škrábat ani senzibilizovat. Za druhé, vybrané gumičky do vlasů pro dívky a sponky pro děti by se jí měly jednoduše líbit! Proto se před nákupem sady sponek a gumiček do vlasů pro své dítě zeptejte na její názor.

 

Dívčí čelenky, dívčí sponky, gumičky do vlasů najdete na Zoya Fashion

V Zoya Fashion víme, že styling pro dívku není jen o šatech, ale především o doplňcích, které dodávají celému vzhledu charakter. Pokud hledáte pro své dítě vlasové doplňky, které doplní vzhled vaší dcery a vytvoří krásný účes, podívejte se do sekce DOPLŇKY.

Máme spoustu sponek, sponek do vlasů pro dívky a gumiček do vlasů, které zkrotí všechny neposlušné prameny a vytvoří vzhled vašich snů. Najdete zde tlumené doplňky i doplňky, které dodají účesu šmrnc. Patří mezi ně modely s perlami, flitry, diamanty, látkou, tylem a různými neobvyklými tvary.

Jsme si jisti, že mezi našimi výrobky najdete takovou soupravu, která v kombinaci s dívčími šaty nadchne všechny - hosty akce i vaši dceru. Podívejte se na doplňky, které jsou k dispozici v naší nabídce.

Přidat komentáře (0)

Submit
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium